Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ohh ne güzel. max 75le gitsen doğuma süper olur. evet aynen vücut tipine göre bence de. ya bide kontrolsüz yemiceksin hamileyim diye. tamam canımın çektiğini yiyorum ama akşam yemeğinden sonra meyve dışında birşey yemiyorum. geceleri makarnayla beslenirsen vücut napsın😂 serinlemek için cacık yerim en fazla
Aynen öyle canım ben hep tam buğday ekmek makarna tğketmiştim, pirinç yerine bulgur, hep ağırlık meyve, Kuruyemiş, akşam bende 9 dan sonra sadece meyve Kuruyemiş yerdim en fazla. Sende güzel besleniyorum maşallah 😍

Keyifle okudum mesajlarınızı. 😊
Bende 1aydan fazladır girmiyorum ultrasona çok merak etsemde. Bu hafta içi cinsiyet için gideceğiz inşallah kendini gösterir kuzum. Çok hareketli babasının dediğine göre ben daha hissedemedim. Normal değilmi ilk gebelikte 😊

Bende 1aydan fazladır girmiyorum ultrasona çok merak etsemde. Bu hafta içi cinsiyet için gideceğiz inşallah kendini gösterir kuzum. Çok hareketli babasının dediğine göre ben daha hissedemedim. Normal değilmi ilk gebelikte 😊
bu gittiğinde öğrenirsiniz cnm benimde hep 16da kesinleşmişti
20 22 haftaya kadar hissedemeywbilirsin çok normal cnm

İlk gebelikte çok normal canım. Benim ilk olmadığı için 15.haftada hissettim ilk hareketlenmeleri devamlı değil arada seğirme gibi oluyor yada dönüyor galiba Bi yere toplanıyor arada 😍

X