Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zeybltaslan kuzum bencede 19 mm dir o durmak yok çalışmaya devam allahın izniyle o bebiş gelecek

Ena bu ne kadar büyümüş ya suan o imza takvimindeki gibi buyukmu ultrason dada he bide okudum erkek gibiymiş belli olmaz ya bence içindeki olur yani inşallah 1609ece eceninkide belirsiz anladigim kadarıyla inşallah gölünüzdekiler olur kuzuşlar ❤❤

ehehe sorma ya üç gündür ful bugün cuma cumartesi pazar biter artık o değilde hergun oluyor inşallah tutar spermler kalitesiz olmaz gerçi senin dedin kürü yiyor hergun
Valla balım benim 4-5 gün perhiz yumurtlama günü ve sonraki gün ilişkiyle oldu ve doktor erkeğe benzetti değişir inşallah ama gerçi sağlığı yerindeya cok şükür Sen bu ay böyle dene baktın olmadı bidahaki ay hergün değilde gün aşırı fln dene :)

Evet ben sana atarım şimdi resmini kuzum biz eceyle olmazsa bebeleri değiştirce z

Ayy canım benim hayırlı sağlıklı olsunnn
Kaynana olmak yakışıt bence sana

Yumurtladiktan sonra kullanilmiyo diye biliyorum cnm ovu testleriyle yada sen farkedebiliyosan yumurtladiktan sonra kullanma kiii ins gerek kalmaz☺

Geldi reglm canm.
11.günüm bayrama denk geliyor ve ben 9'unda gece yola çıkcam o zamana kadar kullansam yeter mi acaba hadi c.tesi 10'unda da kullansam sonrasında kv felan olcağı için o ne o ne derler kullanamam ki o hafta yumurtlama olursa ilişki de imkansız gibi bişey. 19'unda dönücez istanbula sizce bu ay kullansam mi 8 9 gün de olsa yoksa bidahaki ay'a mı bıraksam.?

Kızlaarr bu ara hamilelik bebek düşüncesine çok kafamı takmamaya çalışıyorumm

Bugün kayınvalidem yokmu bebek bana çok soran oluyor bende sana sorayım dedim diyor :)

İçimde bi his var
Bebeğimin olacağını hissediyorum ve Rabbime bıraktım o herşeyi enn güzel zamanda olduruyor :)

8 aydır istiyoruz inşallah hayırlı zamanda gelir :)

Sizlerin kaç ay sonra oldu bana biraz umut olır musunuz

Ne ilacı kullandın prolaktin icin canm benim de 21 lerde doktorlar normal diyo ama bence yüksek araştırdığım kadarıyla.

Çook isterdim 3 ay sonra 5 ay sonra 9 ay sonra gibi oldu demeyi....
2.5 sene oldu hâla bekliyorum hâla bekliyorum. Tek duam isyan ettirme Allah'ım, tez zamanda hayırlısıyla sağlıkla nasip ettt....

Ne ilacı kullandın prolaktin icin canm benim de 21 lerde doktorlar normal diyo ama bence yüksek araştırdığım kadarıyla.
Dostinex benmki icinde 8 adet var bana doktor 4 tane bitince birak dedi. Ben 3 icebilmistim. Haftada 1 aliyosun zaten pzrtesi persembe yarim yarim

Canim ben 8.ayımda hamile kalmıştım ama doktoru dinleyip bekleseydim hala eşimin rahatsızlığını bilmiyor olacaktım senin esin daha gitmedi doktora dimi ?

Kullan bence zararı olmaz bu ay boş gecse bile kaliteli olur yumurtan birisi aya hazırlık olur vücut anlamindada yinede sen bilirsin canim

Kizlar yazamadim sehir dışına çıktık işlerimiz vardı onları halletmeye yolculuk çok yorucu geldi bu sefer tam da zamanına denk geldi neyse benim de kafam dağılır biraz bu ay hepimize uğur getirsin kızlar bebiş haberleri tek tek gelsin bakalim
Bu arada Bata 6 ya da 7 gün var salı günü erken gebelik testi alıp yapicam bata 3 kala bakalim heyecan dorukta

Canım benim 16 ay sonra geldi meleğim inş senin bu ay gelir bayram şekeri olur size

Olucak canım inşallah
Benim geçen yıl mayısta kürtaj oldu. 3 ay korundum. Hemen Eylül ekim de gebelik oldu ama kimyasal. Sonra 1 2 ay dinlen dedi Dr ara verdim yine. Ekimden sonra 6.ayda gelmiş oldu. Ve ben ne zaman bu çörekotu u yapsam ilk aydan hamile kaldım ağustos eylülde de yapmıştım kimyasal olunca korkmuştum ama halbuki kimyasal sperm den kaynaklanıyormuş. Bak nidan ayında yine denedim ve yine ilk aydan kaldım
Seninde gelecek inşallah

Canım bu çörekotunu nasıl yapııyosun tarif edermisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…