Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kaçıncı günündesin zeynom?

canım 8 ay umutsuzluğa kapılmak için çok erken benim tam 1 sene sonra geldi bebişim :)
ama 1 seneyi beklemenize gerek yok içimiz rahat etsin derseniz sende eşinde kontrollerinizi yaptırın eşin sperm testi versin mesela.
doktorlar derse herşey normal olur bebişiniz emin ol olur allahın izniyle :) bize öyle dediler bak geldi lokumum :)

allah sizlerede nasip etsin tez zamanda :)

Canım ben o ateş olayını çok araştırdım yumurtlamadan beri ateşim düşmedi benim yumurtlama olduğunda ateş yarim ya da bir derece artıyormuş eğer döllenme olursa aynı şekilde kalıyormuş döllenmiş yumurtanın rahme yerlesebilmesi icin vucudun isinmasi gerekiyormus

Dostinex benmki icinde 8 adet var bana doktor 4 tane bitince birak dedi. Ben 3 icebilmistim. Haftada 1 aliyosun zaten pzrtesi persembe yarim yarim

Biliyorum canm o ilacıda bende yarın yine gidicem doktora kullanmam gerekiyo mu sorcam gerekirse kullanıcam. Parlodel diye de bi ilaç var o çok mide bulantısı yapıyomuş bu ilaç da böyle mi acaba ?

Suan cok moral oldum bu yazınızla dün aksam bende hazırladım karışımı ve bugün başladım 9 10 gün ancak kullanabilcem ilişki biraz muamma ama yinede hayırlısı diyorum yapcak bisey yok İnsallah bende cörekotu ile kaldım mucizem oldu diyebilirim

Şuan duam o yönde adetim çok kısa sürer benim 3 4 gün ancak enn fazla 5 gün gidene kadar erken yumurtlama olur da insAllah iliski de denk gelir demekten başka bisey gelmiyor elimden Ovu testi yapmayı düşünmüyorum bu ay sadece çörekotunu kullancam bide hayıt suyu var onu deniyorum bakalım.

Kızlar benim kan sonuçlarım çıkmış. Benim ilk haftalarda kan şekerim düşük çıkmıştı şimdi yine şekerde sıkıntı var sanırım bir bakabilirmisiniz?

Yok kuzu benimki düşüyor ben daha öncede takip ettiğim için ama yarın 15.gun bakalım ne olcak

İnşallh canımm çörekotunu bende yaptım ama çekilmemiş çörek otuydu ve çok fazla kattım sanırm ağzımda kum varmış gibi oluyor yiyemiyorum seninkinin tarifini verir misin

Oooo cnm sende yeniymissin daha tazeciksin daha tabi takma kafana drlar bile 1 yil dolmadan muayene ye gidince kiziyolar
Ben 5 yılda aldım kuzumu ama ilk hamileligim evliligimin 1 buçuk yılında olmuştu

İnşallah canım işte biz kullar aceleciyiz ayette de geçiyor ya "insanoğlu pek acelcidir" diye..

Hayırlı zamanda gelirler inşallah yavrularımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…