Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bu çörekotunu nasıl yapııyosun tarif edermisin
Canım nette tarifleri var, reglin 2.gümü başlayıp yumurtlama ya kadar sabah aç karnına 1 tatlıkaşığı yedim ben. Çörekotu çekilmiş toz olandan, toz tarçın, bal. Hepsimden12 çorba kaşığı karıştırıp macun yapmıştım ben.

Tamam esin kafaya koyduysa bu is tamamdir
Bende iyi cnm bu ay corekotu tarçın bak karışımından yemeye basladim farklı olarak bakalım sonuç sonuç olacak

Hayirlisi cnm yaa
Ven olsam kullanırdım cnm kv caktirmazdim küçük bi kavanoza koyar valizden her sabah uyandığımda 1 kasik yer odadan cikardim kimse cakmaz zaten
Hem olmadi bidahaki ay tekrar denicem ben olmazsa tekrarlarsin cnm
Belki erken yumurtlarsin kv oraya gitmeden belli mi olur ovu testi yapacakmisin

Oooo cnm sende yeniymissin daha tazeciksin daha tabi takma kafana drlar bile 1 yil dolmadan muayene ye gidince kiziyolar
Ben 5 yılda aldım kuzumu ama ilk hamileligim evliligimin 1 buçuk yılında olmuştu

Sabirsizlikla bekliyorum bende☺☺☺

Banada umut oldun cnm yaa ins bize de vesile olur bu kur

Teşekkür ederim canım bu ay geçti artık bidaha ki aya denicem artık

Günaydın kızçeler son iki testim kaldı için 4 gündür ateş ölçüyorum iki gündür 36.5 olan ateşim bugün 36.6 bugünde çatlamıyor oyuzden test yapmicam bugün yarın ateşe göre yapicam bukadar uzun pik surermi bi sorun olma ihtimali va rmi sizce

Canım bu çörek otu tarifi nasıl oluyor? Kardesim 1 yıldır evli hiçbir sorunları yok ve hiç korunmadılar ama yinede çocukları olmuyor Rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın onlarıda bırakmaz inşallah

günaydın cnm ben bu konuda bilgili değilm ama bilgili arkadaşlar cevp vereceklerdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…