Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Üzülme kuzum stresini at üstünden önündeki zamana odaklan
Cnm öncelikle masallah daha dün gibi erken gebelik testi alman ne guzel günlere geldin
Bende bi yandan takmaya başladım açıkçası umarım kizim gibi 5 yıl bekletmez bu ay umudum yoktu cokda uzulmedim sadece gebe kalmam uzadıkça stres oluyorum nasipte varsa olur zaten orası ayrı an umud ediyoruz her ay iste
Bu ay ovulasyon yapacaktim ama baktım ki kurban bayramına geliyo yumurtlama günü kv köyünde falan olucaz en iyisi denememek diye dusunuyorum

Günaydın kızlar gece boyu diş ağrısı çektim şimdi dr a gidicem de röntgen çekmek isterse ne yapyim iğne falan da yapar acaba bir sorun olur mu ki size bir sormak istedim

İnşallah canım her gebelik farklı, ben oğlumda 6.haftadan 11 haftaya kadar aralıksız kustum birde kesildi. Şimdi de 11 haftaya kadar idare ettim az az bulandı, 11den sonra arttı 2 haftadır berbat bakalım ne kadar sürecek..

Kızçelerim, dün eşimle çok koşturduk eve zor attık kendimizi bi de üstüne misafirim geldi 12'ye kadar gitmedi yazamadım size kusuruma bakmayın misafir gidince de uykudan bayılmışım

Gittik geldik ultrasonumuza her şey yolunda çok şükür, hiçbir problem yok rabbim haber bekleyenlere de hayırlı güzel haberler versin inşallahhh

Boyu uzun olacakmış, doktorumuz söylüyordu hep burda tescillendi kemikleri uzunmuş anası 160 nasıl olacak bakalım

1 tane bile poz vermedi ama ne zaman fotoğrafını çekmek istesek kafasını plesentaya gömdü zilli Bir de kordonunu boynuna dolamış ama bu haftada problem olmaz dediler

can09e Ardnlina Zeybltaslan U Ufukta_bebek Maria26 kızlar şimdilik hızlıca aklıma gelenleri etiketledim

bebeğim gözün aydınnn zilliye bak senn sıpaaa :)) ee anası 1,60 da babası kaç cm acabası
inşallah biz de iyi haberle gelerizzz kuzuu

Yerim ben prensesimi çok şükür bin şükür iyiymiş o zaman başlasın alışveriş çılgınlığı kaç dakika sürdü peki kuzum önce nelere baktı neler önemliymiş bu haftalarda? Biz o plasentayla halay çekecek ya toplasın gelsin
Şu hamile kadınlara misafirliğe gidilmez diye KHK çıkarsınlar bende dün sabahtan akşama kadar misafir ağırladım kuzu ya nerdeyse adımı unutacaktım yorgunluktan

Kuzum 1 saat sürdü, zeynep kamile gittik biz. Doktorum kendi arkadaşını ayarladı sağ olsun, bebeğim aklına gelecek her şeye bakıyorlar parmak sayısı, ayakları içe dönük mü, yarık dudak sendromu var mı, kalbi, beyni, kan akışı, iç organları aklına ne gelirse. Baya uzun sürüyor, normal ultrason gibi değil zaten izlesen de bi şey anlamıyosun

Artık alışverişe başlayacağım zaten, ne alacağımı da bilmiyorum çaktırma Ya sorma hadi geldin 12 ye kadar ne işin var bizde bi de sabah işe geliyorum yani ben çıkarcam yakında o yasayı bekle sen

Dün meraklandım ama kübi yazınca içimiz rahatladı canim allaha şükür herşey yolunda oo maşallah inşallah manken gibi bir kızın olacak demekki kuzum hep böyle sağlıkla gitsin ❤❤❤

Hadi gözün aydın canım kız çocuklar anneyi biraz geçer zaten. Benim annemde kısa ama biz 3 kız kardeş uzunuz anneyle babanın boyunun ortasına denk gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…