Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi gözün aydın canım kız çocuklar anneyi biraz geçer zaten. Benim annemde kısa ama biz 3 kız kardeş uzunuz anneyle babanın boyunun ortasına denk gelir
Doktor voleybol basketbol gibi gerekli yönlendirmeleri yaparsınız daha da uzun olur kemik yapısı çok müsait, zaten uzun boylu bi kız dedi şok olduk hiç beklemiyorduk Kızımı manken yapıcam diyorum evde iki de bir babası sinir oluyor

Hadi gözün aydın canım kız çocuklar anneyi biraz geçer zaten. Benim annemde kısa ama biz 3 kız kardeş uzunuz anneyle babanın boyunun ortasına denk gelir
Yaa ben neden halalarıma çekmişimm küçük halamın tıpkısının aynısıyım annem de benden çok çok uzun ben 1.58 annem 1.70

Çok sükür canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Bende bugün onu yazacaktım eşimin kuzeni hamile sırt üstü fazla uyumuş galiba bebeğin kordonu boynuna dolanmıs onunda çok şükür bir sıkıntı yok. Sende sırt üstü yatmamaya çalış inşallah çıkartır boynundan Bu kızlar çok fena bizimki de yüzünü kapatıyor elleriyle iki aydır göremedik yüzünü cadının

Ben yan yatıyorum halbki ama sırt üstü çok uzun süre uzanıyorum valla belki de ondan oldu doğru diyorsun kuzum, dikkat edeyim ona kordon boynunda diyince başta bi korktum ama haftası küçük çıkartır boynundan dedi doktor rahatladım amiiin canım amiin cümlemiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

kız niye öyle düşünüyorsun kayınvaliden ne düşünürse düşünsün oğlu için düşünecek senin için değilki :) bu işlerin aktif rolünün erkekler olduğunu bilmiyorzmu hiç bence geri durma planından kendini de kasma rahat takıl akışına bırak öncedn eşinlede konuş şakaya vurarak o günde cilveli cilveli ol yatakta zaten san abırakmaz eşin

Günaydın kızlar gece boyu diş ağrısı çektim şimdi dr a gidicem de röntgen çekmek isterse ne yapyim iğne falan da yapar acaba bir sorun olur mu ki size bir sormak istedim
geçmiş olsun cnm benimde hamileliğim kesinleşmeden çektirmiştim onların normal filmler gibi zararı yokmuş hatta o zmn hamileymişim bile sıkıntı olmaz cnm ama tedavi uygulamak istememişti doktorum hamileliği öğrendikten sora 2. trimesterda herşey yaparız ama ilkinde genlerin oluşmasından dolayı yaptırma dedi

gözün aydın cnm hayırlısıyla sağlıcakla ve kolayca kucağına al inşaLlahh ayy az kaldı yaa :)

Aman doğuma kadar günde 40 takla atar çıkartır Allahın izniyle son haftalarda olursa normal doğum yapamıyorsun sezeryana alıyor doktor o yönden büyük sorun olur

Anam bildiğin bizim bebelere Check UP yapıyorlar bende pazartesi girecem kuzum dua et bizimkide güzel geçsin
Alışveriş için aklıma gelen tek mantıklı şey çıtçıtlı uzun kol atlet oldu ondan da sadece 2 adet aldım
Sen parti kur oy verecem kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…