Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Slm kızlar yazamadım size hastanede işlerim geç bitti sorada kayınvalideme geldim felan neyse :) ben kontrol için gitmiştim doktorum 2 li tarama zamanın geldi yaptırcakmısın evet yaptırcaz düşünüyoruz dedim. Haftaya felan çağırcak sandım meğer o an yapcakmış :) baya bi uğraştık benim ufaklık pozisyonu bi türlü düzeltmedi sağa sol sallandım olmadı 10-15 dk aralar verdik dışarda dolaştım geldim çok zar zor aldık görüntü. Çok şükür bi sıkıntımız yok. Kanda verdim haftaya kontrole gideceğim. Kan sulandırıcı, vitamin kalsiyum felan verdi. Birde aile hekimliğinde tekrardan kan tahlili yaptır dedi değerlerim için öyle işte buda minnoşum

G gamzeli_bebis

Eklentiler

• 647D33CC-59C5-415C-A76E-179EC24B5E5F.jpeg
    91,6 KB · Görüntüleme: 37
  • F0A96626-0AFE-45D9-9E59-A5A3C63D5092.jpeg
    70,9 KB · Görüntüleme: 42
Hareketli bir kuzu olacak belli annesi maşallah bebisine canım Rabbim sağlıkla büyütsün inşallah

Cnm yaa bu nasıl tatlı bir bebiş maşaAllah hokka burunlu Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip eylesin

Pazar sabah yap ben öyle yapıyorum sabahki spermler daha kaliteli diyorlar ama calisinca surekli sabah olmuyor

Kizlar yine ben hamilelik belirtisi olarak yumurtlamadan sonra bel ağrısi yaşayan oldumu?
ilk hamileliğimde adet günu olmuştu.Bu ay yumurtlamadan sonra bel agrim basladi adete daha 6 gun var

Ben iliskiden 5. 6. Gün çok şiddetli yaşadım hatta tuttuğunu öyle anladım can09e oda aynı belirtiyi yaşadı sanırsam

Senden de güzel haneler geldi maşallah canim ❤ ama sen yandın bune gi baya haraketli olacak galiba buda erkeğe benziyor yaw demekki ultrosanda bütün bebekler böyle bana kalsa hepsi erkek

Senden de güzel haneler geldi maşallah canim ❤ ama sen yandın bune gi baya haraketli olacak galiba buda erkeğe benziyor yaw demekki ultrosanda bütün bebekler böyle bana kalsa hepsi erkek
Sağol kuzumm hiç sorma yaww ne yapcaz bende hiç bilmiyorum Rabbim en kısa zamanda acilinden hayırlısıyla size de nasip etsin

Masallah kuzuma tahmin yaptımı cinsyet için ? Bide ense ölçümü kaç çıktı :)

Masallah kuzuma tahmin yaptımı cinsyet için ? Bide ense ölçümü kaç çıktı :)
Yok cnm yapmadı baktım ama göremedim dedi zaten bu haftalarda yanılmada yüksek oluyo dedi bizde çok merak etmiyoruz bayramdan soraya öğreniriz dedim ense kalınlığını form a yazmışlardıda onu kan verdiğim yere verince unuttum aklımda kalmadı :s

Yasa ne güzel poz vermiş tam hanım hanımcık bizimkimden şüpheliyim ben ya kız dedi ama bu kadar aşırı hareket nasıl kız bu ben anlamadım bende heyecanlıyım haftaya randevumuz.. Kusmalar artıyor iyice artarsa erken giderim belki serum falan için bakalım.. Günde 3 ü geçerse gel demişti

Ense kalınlığı usg resminde yazıyor olabilir nt diye yazıyo bizim aynı çıkmış sata göre 11+6 ama usg de 12+0 seninde öyle cıkmış bizim ense kalınlığı 0.6 mm cıktı bizede tahmin yapmadı 16. Haftada net söylicek

Benim kide cok hareketli görsen tekme atıp geri kayıyo tekme atıp geri kayıyo 4-5 kez bu hareketi yaptı kıpır kıpırdı bakalımmm ne olcak cinsiyetleri cok meraktayım bende bugun cok kız hissettim inşallahta öyledir bu arada geçmiş olsun kuzum geçen mesajına denk gelmiştim hasta olmuşsunuz sanırm ailecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…