Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sorma ya yata yata belim ağrıdı ultrason bitene kadar Ayy eda Allah'ın izniyle inşallah hayırlı haberlerle gel kuzum benim sakın stres olma inşallah her şey yolundadır Bende 2 tane zıbın almıştım kısa kollu bi de emzik o kadar Asıl maraton şimdi başlıyor

Çalışmalara başladım bekle beni

Çok şükür kuzum ya bende pazartesi detaylıya girecem onun stresi bastı. Ondan sonra alışveriş işte bitmiyor telaş
Bu sıcakta ütüleme işini birine atsaydın yada parça parça akşamları yap sana da yazık

İnşallahhh bi tanem ya
Liste yap liste ben yapmaya çalıştım ama maliyetten kokrup herşeyi az yazdım galiba şuan çok saçma geliyor listem

İnşallahhh bi tanem ya
Liste yap liste ben yapmaya çalıştım ama maliyetten kokrup herşeyi az yazdım galiba şuan çok saçma geliyor listem
Bi listede bende var ama neresinden başlayacağımı bilmiyorum Kafama göre girip girip bi şeyler alıcam galiba inşallah kullanırım aldıklarımı

İnşallah hiçbir sorun çıkmaz canım Daha ütüye başlamadım ki bugün ayırayım dedim renklerine göre sonra yıkama işlemine geçicem ütüde Allah büyük artık Bak teyzesi civilerimize

Eklentiler

• A364D28F-8DB1-4BCC-A337-6D6EB83C5347.jpeg
    141 KB · Görüntüleme: 51
  • 9342447A-B342-480C-AA29-94E9110F2EB5.jpeg
    148 KB · Görüntüleme: 44
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…