Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok cnm yapmadı baktım ama göremedim dedi zaten bu haftalarda yanılmada yüksek oluyo dedi bizde çok merak etmiyoruz bayramdan soraya öğreniriz dedim 😀 ense kalınlığını form a yazmışlardıda onu kan verdiğim yere verince unuttum aklımda kalmadı :s
Maşallah canım bebişine 😍 bende erkeğe benzettim sağlıkla gelsin 🙏

Benim kide cok hareketli görsen tekme atıp geri kayıyo tekme atıp geri kayıyo 4-5 kez bu hareketi yaptı 😀🙏 kıpır kıpırdı 😂 bakalımmm ne olcak cinsiyetleri cok meraktayım bende bugun cok kız hissettim 😀 inşallahta öyledir💕💕💕 bu arada geçmiş olsun kuzum geçen mesajına denk gelmiştim hasta olmuşsunuz sanırm ailecek 😢

Bu bizimkiler kızsa yandık herhalde 🙈 kız dediğin oturur hanım hanım 😁 ama bence kesin kız 💜 sağlıkla gelsinler.. Sorma canım hala devam üçümüzde fena nezle olduk.. Daha iyi gibiyim bugün çok şükür.. 3 ağustos görücez bizde minik tırtılı 😁 bizim oğlan babasıyla karşı ekranda izlerken babasına demiş aaaa annemin karnında tırtıl mi varr demiş 🙈😁 tırtıl gibiydi anne hiç durmuyordu diyip taklidini yapıyor 🙈 bebek olduğunu anlamıyor ama

Canım bulantı için hap iciyormusun böyle cok zorlar seni bir de cocuk var yatıp dinlenme şansın da yok 🙁
Günde 2 kez dramine alıyorum canım o kusma geldi mi Bi şekilde hemen çıkarıyorum bugün 2kez çıkardım.. İlaç fayda etmez 3 kez kusarsan gelirsin serum veririz demişti Dr.. 3e çıkarsa giderim hastaneye canım çok zor çocukla..

Bu bizimkiler kızsa yandık herhalde 🙈 kız dediğin oturur hanım hanım 😁 ama bence kesin kız 💜 sağlıkla gelsinler.. Sorma canım hala devam üçümüzde fena nezle olduk.. Daha iyi gibiyim bugün çok şükür.. 3 ağustos görücez bizde minik tırtılı 😁 bizim oğlan babasıyla karşı ekranda izlerken babasına demiş aaaa annemin karnında tırtıl mi varr demiş 🙈😁 tırtıl gibiydi anne hiç durmuyordu diyip taklidini yapıyor 🙈 bebek olduğunu anlamıyor ama
Evet kızsa oynak olcaklar 😀😀
İnşallah canım bekleyip görcez bakalım az kaldı 😀
Bende cinsiyeti 24 ağustosta öğrencem😢😢 16. Hafta o zaman oluyo
Tırtıla benziyolar zatn yalan değil 😀

Evet kızsa oynak olcaklar 😀😀
İnşallah canım bekleyip görcez bakalım az kaldı 😀
Bende cinsiyeti 24 ağustosta öğrencem😢😢 16. Hafta o zaman oluyo
Tırtıla benziyolar zatn yalan değil 😀
Olsun canım daha net söyler, bİzede %80 kız ama 3ağustos da kesinleştirrz dedi, çok net bacak arasını açtığı için söylemiş yoksa söylemiyormuş kız olanları bakalım 😍😁🙏

Günde 2 kez dramine alıyorum canım o kusma geldi mi Bi şekilde hemen çıkarıyorum bugün 2kez çıkardım.. İlaç fayda etmez 3 kez kusarsan gelirsin serum veririz demişti Dr.. 3e çıkarsa giderim hastaneye canım çok zor çocukla..
Allah yardımcın olsun canım hamilelik bulantısı kusması o normalde ki gibi hic değil çok da halsiz bırakır bir yardım eden olsa annenler uzakta heralde sen en iyisi arada bir serum al biraz kendine gelirsin inşallah tez zamanda bir bakmışsın bitmiş bulantı kusma 🙏

Allah yardımcın olsun canım hamilelik bulantısı kusması o normalde ki gibi hic değil çok da halsiz bırakır bir yardım eden olsa annenler uzakta heralde sen en iyisi arada bir serum al biraz kendine gelirsin inşallah tez zamanda bir bakmışsın bitmiş bulantı kusma 🙏
Uzak canım, gelemiyorlar gelmek istiyorlar da eşimde izinde diye gerek yok diyorum yardımcı oluyor biraz, haftaya işe başlar, belki bende giderim biraz kalırım annemde toparlanırım inş böyle gitmez

Uzak canım, gelemiyorlar gelmek istiyorlar da eşimde izinde diye gerek yok diyorum yardımcı oluyor biraz, haftaya işe başlar, belki bende giderim biraz kalırım annemde toparlanırım inş böyle gitmez
Evet canım çok iyi olur gerçekten hem çocuklar evde durmak istemiyor yaz günü annenler onunla ilgilenir sende dinlenirsin biraz yardımsız çok zor ben bulantı geçene kadar annemde kalmıştım 12. Haftaya kadar sadece eve yatmaya gidiyorduk şimdi ikinci dede bulantı olur diye çok korkuyorum ya insallah bu sefer olmaz 🙏🙏

:KK1:

Ense kalınlığı usg resminde yazıyor olabilir nt diye yazıyo 😀 bizim aynı çıkmış sata göre 11+6 ama usg de 12+0 seninde öyle cıkmış bizim ense kalınlığı 0.6 mm cıktı 😀 bizede tahmin yapmadı 16. Haftada net söylicek 😀

Baktım baya ama göremedim zaten çok zor görüntü aldı belki haftaya bidaha bakar ama gördüğü kadarıyla normal dedi soradan söylemeyide unuttum doktora benim eşimin tarafının ense kalınlığıda fazla :) ama normal dedi

Baktım baya ama göremedim zaten çok zor görüntü aldı belki haftaya bidaha bakar ama gördüğü kadarıyla normal dedi soradan söylemeyide unuttum doktora benim eşimin tarafının ense kalınlığıda fazla :) ama normal dedi
Kız öyle ense kalınlığı değil down sendrom için ölçüyolar ödem varmı ensede diye 😀😀

X