Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim kayinvalidemde aramış ne zaman geliyorsunuz diyor sürekli bizi çağırıyor uzaktayız biz aynı şehirde değiliz Allahtan
Benimkide beni ariyor sen hasta degilsin hamilesin diyor yani nazlanma sakin yemezler diyo. Allahm bogasim geliyoruz birde birlikte calisiyoruz babana(kayinpeder) soyledim artik calismak istemiyor dedim oda bana birsk naparsa yapsin kendi bilir dedi, diyor.bu denirmi ya konusulsa bile. Bu arada agzmdan gik cikmadi durduk yere arayip bunlsri soyluyor:))

Kizlar ben galiba adet oluorm. Suphelenip baktm afedersinz pecetyi biraz ice bastirinca cok acik renkte pembe yani leke gelio. Belim agrio ama hafif bi agri var. Yerlesme kanamasi yasaynlar nasildi siznki. Bel agrjnz cok var miydi

Selam kızlar, yazlığa gittik geldik bir ailece hasta olduk geldik daha doğrusu.. Oğlan iyileşti hadi eşimde neyse ama bana kesinlikle Dr ilaç vermedi, parol içtim sadece çok ağrım oldukça. Burnum tıkalı geniz akıntısıyla yaşıyorum yaz günü işkence karnım çok şişti, hele akşamları 5 6 aylık gibi oluyorum. Dünden beri yol, eve gel temizlik VS derken çok yoruldum ayaklarda uyuşma gibi oldu. Şimdi oğlan uyudu uzanıp dinlenicem tansiyon hep 10/7 olduğu için yorulmaya bağlı uyuşma oldu sanırım.. Olanda 11 haftada giden bulantı karım, şu a hala bitmiyor, hala kusuyorum arada eğer ilaç almazsam artık azalıp bitmesi gereken benim gittikçe artıyor yaa çok sıkıldım canım hiçbişey istemiyor hiç iştahım da yok.. Çabucak geçse şu bulantı lar artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…