Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar, yazlığa gittik geldik bir ailece hasta olduk geldik daha doğrusu.. Oğlan iyileşti hadi eşimde neyse ama bana kesinlikle Dr ilaç vermedi, parol içtim sadece çok ağrım oldukça. Burnum tıkalı geniz akıntısıyla yaşıyorum yaz günü işkence 😞 karnım çok şişti, hele akşamları 5 6 aylık gibi oluyorum. Dünden beri yol, eve gel temizlik VS derken çok yoruldum ayaklarda uyuşma gibi oldu. Şimdi oğlan uyudu uzanıp dinlenicem 🙏 tansiyon hep 10/7 olduğu için yorulmaya bağlı uyuşma oldu sanırım.. Olanda 11 haftada giden bulantı karım, şu a hala bitmiyor, hala kusuyorum arada eğer ilaç almazsam 😑 artık azalıp bitmesi gereken benim gittikçe artıyor yaa çok sıkıldım canım hiçbişey istemiyor hiç iştahım da yok.. Çabucak geçse şu bulantı lar artık
Bende diyodum epeydir sesi cikmiyo
Çok gecmis olsun cnm yaaa ins ikiside binada kesiliverir😯😯😯

Ben evlenmeden önce çok olaylar oldu herkesten nasibimi aldım 😂😂ama hiç ses çıkarmadım hiç o konuları açmadım olmamış gibi davrandım tanımadan yargılandıkları icinmidir nedir bilmem el üstünde tutuyorlar
Ne guzel en azindan seni tanidikca kiymetini bilmisler. Bende hep susuyorum cvp vermim tatsixlik cikmasin diyorum ama bana okadar terski surekli kendimi yiyorum altta kalincada

Kızlar ben sanırım su an 3 haftalık hamıleyım adete 5 gun var bugun kanda deger 80 cıktı su an sadece cok hafif batma arada akıntı cok sık idrar ve böyle belli belirsiz bir göğüs agrısı var ama bellı belirsiz normal mi su an cok yogun belirtiler olmaması

Selam kızlar, yazlığa gittik geldik bir ailece hasta olduk geldik daha doğrusu.. Oğlan iyileşti hadi eşimde neyse ama bana kesinlikle Dr ilaç vermedi, parol içtim sadece çok ağrım oldukça. Burnum tıkalı geniz akıntısıyla yaşıyorum yaz günü işkence 😞 karnım çok şişti, hele akşamları 5 6 aylık gibi oluyorum. Dünden beri yol, eve gel temizlik VS derken çok yoruldum ayaklarda uyuşma gibi oldu. Şimdi oğlan uyudu uzanıp dinlenicem 🙏 tansiyon hep 10/7 olduğu için yorulmaya bağlı uyuşma oldu sanırım.. Olanda 11 haftada giden bulantı karım, şu a hala bitmiyor, hala kusuyorum arada eğer ilaç almazsam 😑 artık azalıp bitmesi gereken benim gittikçe artıyor yaa çok sıkıldım canım hiçbişey istemiyor hiç iştahım da yok.. Çabucak geçse şu bulantı lar artık

Geçmiş olsun abla inşallah tez zamanda geçer tatilden de bise anlamadın tabi 😑

Gunydin kiizlaar. Gelismeden sizi de haberdar edim dedim 😊 insllh olumlu sonuclanir.bosuna sevinmis olmam.
Bnm dun aksamdan beri bi akintim var sızınti gibi bisy.cok cok acik renkte. Pecetyi silince gelio.Belim agriodu hafften ilk gordgum dkklar ama sonra gecti. Onun yerine belimdeki sag tarafmdaki kemigim ve bacaklrim ole agridi ki gece boyunca sabaha karsi uyuyakalmisim artk. Az once de kalktm baktm bisy yok sadece pecetye gelio. Normlde bat gunum bugundu. Gun sonuna kdr sökulmezse adetim. Bi test alip yaparm belki. Dua edin kizlar 😌

Bence kadında sanki mecbursun bakmaya düşüncesi olduğu için aramıyordu. Hep mi bu böyleydi sonradan mı bu hala geldi
Biz 6 yıldır sevgiliydik eşimle onlar beni evlenmeden 8 ay önce öğrendi tanıştık o aralar aradı sordu. Hatta evlendik 3 aylıkken kızı yanıma geldi okumaya o zamana kadar yine aradı ama ne zaman kızı geldi beni sildi sanki eşim bile birkaç defa demiş anne ayıp ediyorsun niye aramıyorsun diye basit saçma bahaneler bulmuş ama 2 yıldır hala aramıyor 🙄

Biz 6 yıldır sevgiliydik eşimle onlar beni evlenmeden 8 ay önce öğrendi tanıştık o aralar aradı sordu. Hatta evlendik 3 aylıkken kızı yanıma geldi okumaya o zamana kadar yine aradı ama ne zaman kızı geldi beni sildi sanki eşim bile birkaç defa demiş anne ayıp ediyorsun niye aramıyorsun diye basit saçma bahaneler bulmuş ama 2 yıldır hala aramıyor 🙄
Acaba kızımı onu doldurmuş🤔Aman kendi kaybeder senin ona ihtiyacın yok. Ne fenalar bu kaynanalar yaaa kendi gibi biri kızına denk gelirse görür gününü

X