Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ben önemli değilimde bebişe zararlımı bu durum ona bişey olursa kendimi kötü hissederim benim yüzümden diye o beni sıkıntıya sokuyo. Birde bu ara çok sağlıklı beslenemiyorum sebze yemem lazım ama halim olmyor düzgün yemek pişiremiyorum öyle perişan bir vaziyetteyim sonumuz hayrola

Birde kızlar yumurtlama sonrasında ilişkiyi bırakıyormusunuz yumurtlamadan 4-6 gün önce ilişkiye başlayın 2 günde bir yumurtlamadan soraki haftaya kadar aktif bir şekilde (şehvetli ) bununda etken olduğunu söylüyorlar okumuştum. 2 günde bir ilişki deneyin 2 gün yapıp bırakmayın.

bende hiç yemek yapamıyorum öğlen yoğurt sebze yemeği çorba iş yerinde yiyorum
ama akşamları geçiştiriyoz eşimle.
yoğurtlu biber ekşimikli biber kahvaltılık fln öyle oluyor mecburen.
hatta her akşam ne yicez diyoz

sonra değişiklik olsun bugun kahvaltılık yiyelim diyoz

Urfaya gidiyormusun nerdeyse bir ay önce mardindeydim öldüm sıcaktan bide hamileydim o zaman sonra uçağa binmek için urfaya geçtik orası daha beter insanlar nasıl duruyor o sıcaklarda aman allahım
Mardin harika bir şehir
Urfa da çok güzel bir şehir..
Balıklı göl, harran taş evler, suruç, viranşehir, halfeti .. mükemmellll :)
her yıl olmasa da 2 yılda 1 mutlaka gitmeye özen gösteriyorum

erkenmi
Bugunu sayarsak 5gun var.24nde olmam lazm.bi bel agrisi var ama cozemedim .regl sancisi gibi deil bi garip.
Ayy rezil negatf bi test hic atmim. Tertemiz cunku
erkenmiş çıkadabilirdi çıkmayadabilirdi
bata 2-3 kala yaparsın yada dediğin gibi tutabilirsen kendini geçince yaparsın
inşallah vardır canım

Zaten sağlıklı bir ilişki süresi haftada 3-4 gün buda 2 günde bir e tekabül eder. E 2 günde bir yapınca zaten yumurtlamayı yakalamış oluyorsunuz. Haliyle çokta takip etmeye gerek kalmıyor. Adet bittikten sora diğer adete kadar 2 günde bir deneyin

Valla bizim plansiz reglin 12. 14. 15. 16. 17. 18. Bide 21.gunu oldu ilski. Tahminmce 15 16 da catlma oldu. Daha da ilski olmadi. Eger 10 ve 11. Gun yunurtlma olmadysa tutabilir insllh. Sehir disindydim cunku 12.gune kadr

Hafta da 3-4 gün müüüüü
ben hafta da 2 gün yapınca üzerimden tır geçmiş gibi hissediyorum
kocişkom da bu durumdan çok muzdarip

Hafta da 3-4 gün müüüüü
ben hafta da 2 gün yapınca üzerimden tır geçmiş gibi hissediyorum
kocişkom da bu durumdan çok muzdarip

bende bazı zamanlar zorlanıyorum öyle libidomda öyle çok yüksek değil ama uzmanlarda sağlıklısının bu şekilde olduğunu söylüyorlar

Mardin harika bir şehir
Urfa da çok güzel bir şehir..
Balıklı göl, harran taş evler, suruç, viranşehir, halfeti .. mükemmellll :)
her yıl olmasa da 2 yılda 1 mutlaka gitmeye özen gösteriyorum

bende çok gitmek istiyorum ama bu sene gidemem ancak bebişten sora seneye eylül ekim gibi olabilir

Balımm benim bugün tam 15. gün hala kanamalarım devam ediyor..
Ne kan varmış vücutta anlamadım ki.. acaba bebekler 11. hafta da falandı diye mi bu kadar uzun sürdü anlamadım
kime sorsam 1 hafta içinde bitmişti felan diyor..

bende bazı zamanlar zorlanıyorum öyle libidomda öyle çok yüksek değil ama uzmanlarda sağlıklısının bu şekilde olduğunu söylüyorlar
Of o uzmanlar herşeyi çok iyi biliyor zaten, hiç demiyorlar bu hanımlar hem işe gidiyor çalışıyor hem evde çalışıyor bir de gece nasıl çalışsın diye bizi düşünen yok.. hafta da 2 olunca eşimle bir dunya tantana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…