Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben 1. seçeneği direkt eledim..
Antalya ya da Balıkesir'e de gittim. ikisi de harika şehirler..
Ama ben olsam hamilelik sebebi ile Balıkesir tercih ederdim en azından daha az maliyet olur malum ev de almışsınız bebek te gelecek.. ekonominin hali ortada ne kadar az masraf o kadar iyi yani 300-400 bile artırsanız kar, kardır diye düşünüyorum.. O yüzden ben olsam Balıkesir seçerdim.. ki ayvalık cunda şeytan sofrası harika yerler ben çok beğendim en azından 2 defa gittim bir daha olsa giderim herhalde.. Apart tarzı yerler tercih edebilirsiniz daha uygun olması açısından ve 3-4 günlük tatil için Balıkesir daha mantıklı bir seçim diye düşünüyorum şahsen ben :)

Şimdiden iyi tatiller..

Cnm bu şehirlerin hiçbirisine gitmedim ben
Bi seçenek sunamayacagim
Ama ins çok guzel degerlendirirsiniz tatilinizi

bende patili gibi ilk seceneği direk eledim sinoptaki görmediğiniz yerlere hep gidebilirsiniz bebeklede gidebilirsiniz
antalya kaş vs güzle olabilir ama uçak + benzik araç kiralama vs. çok pahalıya gelebilir.
bende patili gibi balıkesir diyeceğim hem yakın hem daha az masraf olacak gibi gözüküyor :)
antalyaya gittim balıkesire gitmedim bende cok merak ediyorum sarımsaklı ayvalık cunda falan :)

inşallah güzel geçer tatilinizzzz :)

bende patili gibi ilk seceneği direk eledim sinoptaki görmediğiniz yerlere hep gidebilirsiniz bebeklede gidebilirsiniz
antalya kaş vs güzle olabilir ama uçak + benzik araç kiralama vs. çok pahalıya gelebilir.
bende patili gibi balıkesir diyeceğim hem yakın hem daha az masraf olacak gibi gözüküyor :)
antalyaya gittim balıkesire gitmedim bende cok merak ediyorum sarımsaklı ayvalık cunda falan :)

inşallah güzel geçer tatilinizzzz :)

Canim saydigin yerler arasinda bu mevsimde en mantiklisi balikesir yada kas olabilir. Karadenize biz her sene nisan mayis gibi gidiyoruz en guzel mevsimi o. Balikesir tarafi cunda ayvalik denizi cok guzel ama ben kas derim. Kas inanilmaz guzel ve kesim gercekten beyaz yaka. Rahat rahat tatil yapip hemde eglenirsiniz. Eger araciniz varsa burdan direk aracla gitmek en ekonomik olani. Cunku havalimani kas arasi 3 saat. Ozellikle hidayetin koyu, limanagzi inanilmaz guzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…