Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Minik_ceylo Minik_ceylo kızım bu sendeki testler niye böyle oluyor ya? :KK43: Ben aylarca gölge bile görmedim bi kere gördüm onda da vardı sen internetten test fotoğrafı bulup buraya atıp bizi heyecanlandırıyor olma senden beklerim he

ceylom ya şimdi vicdan azabı çektim sana kan ver dedik diye :KK43:
ama testte bariz çizgi vardı özellikle ucuz olan testte :KK43:
offf bidaha kıpkırmızı görmeden sana kan ver demicem hatta sen vercek olursan durdurcam seni söz :KK70:

bundada bi hayır vardır inşallah tez zamanda gelir şeker kutun :KK70: :KK200:
ayrıca kötü bir his biliyorum 0 lı değer görmek biliyosun bende neler yaşadımmm ama inşallah gelicek bebişin yakın zamanda :KK200:

Kızlar size bir şey danışıcam benim açlık ve tokluk hali bir birine karıştı kan şekeri düşüklüğünden midir nedir bilmiyorum yemek yedikten 1 saat sonra kalmadan açlık hissediyorum bariz karnımda açlık sancısı oluyor tokmuyum artık açmıyım anlayamıyorum. Aç hissedincede sürekli bulantı oluyor özellikle akşamları. Ne yapacağımı şaşırdım normalde 2 hafta sonra sına çağırmıştı doktor bu gün gitsem mi diye düşündüm de size de bir danışayım dedim. Sürekli doktora gitmiyim. Ya da direk dahiliyeciye mi gitsem yeniden kan testlerimi yaptırsam

kız benim annemde trabzonlu
sizin oralar cennet yaaa geçen kurban bayramında karadeniz turu yaptık eşimle aşık oldum inşallah bidaha gidebilirim :KK49:

ooo topikçe hemşeriymişiz yaaww :) evet güzel gerçekten araplardan sora biraz sıkıntılı oldu ama yinede güzeldir. özellikle tatil dönemleri haricinde daha güzel sakin

Kızlar size bir şey danışıcam benim açlık ve tokluk hali bir birine karıştı kan şekeri düşüklüğünden midir nedir bilmiyorum yemek yedikten 1 saat sonra kalmadan açlık hissediyorum bariz karnımda açlık sancısı oluyor tokmuyum artık açmıyım anlayamıyorum. Aç hissedincede sürekli bulantı oluyor özellikle akşamları. Ne yapacağımı şaşırdım normalde 2 hafta sonra sına çağırmıştı doktor bu gün gitsem mi diye düşündüm de size de bir danışayım dedim. Sürekli doktora gitmiyim. Ya da direk dahiliyeciye mi gitsem yeniden kan testlerimi yaptırsam
bence normaldir kuzum az önce khvaltı yaptım ama açım hala :KK70:
üstelik haşlanmış yumurta peynir 1,5 dilim ekmek yedim :KK70:
doymayı beklersek tüm gün yicez galiba :KK70:

aç gezcez belli oldu :KK70:

ooo topikçe hemşeriymişiz yaaww :) evet güzel gerçekten araplardan sora biraz sıkıntılı oldu ama yinede güzeldir. özellikle tatil dönemleri haricinde daha güzel sakin
evet hatta uzungöle gittik rehber tanıtırken burasıda arapgöl dedi :KK70: :KK70: :KK70:
cidden ayder yaylası uzungöl vs. full araptı :KK43:
ne üzücü bi durum

bence normaldir kuzum az önce khvaltı yaptım ama açım hala :KK70:
üstelik haşlanmış yumurta peynir 1,5 dilim ekmek yedim :KK70:
doymayı beklersek tüm gün yicez galiba :KK70:

aç gezcez belli oldu :KK70:

sancı olmasa sıkıntı yokta karnımda kramplar oluyor birde baygınlık hali hani açıklıktan tansiyon düşerya öyle o durumdayım akşam 1 tabak sarma yemiştim. 1 saat geçmedi tuhaf hissetmeye başladım bildiğin çok aç gibiydim. Artık bayılma noktasına geldim sarma dan tiksinti geldi aklıma hangi yemeği getirsem tiksinti oldu en son 1 parça ekmekle 6-7 zeytin yedim biraz kendime geldim yinede açlık hissediyordum en son o şekilde yattım

sancı olmasa sıkıntı yokta karnımda kramplar oluyor birde baygınlık hali hani açıklıktan tansiyon düşerya öyle o durumdayım akşam 1 tabak sarma yemiştim. 1 saat geçmedi tuhaf hissetmeye başladım bildiğin çok aç gibiydim. Artık bayılma noktasına geldim sarma dan tiksinti geldi aklıma hangi yemeği getirsem tiksinti oldu en son 1 parça ekmekle 6-7 zeytin yedim biraz kendime geldim yinede açlık hissediyordum en son o şekilde yattım
git bi sor istersen seninki farklıymış benim bayılma gibi değilde mide kazınması gibi hep açlık hissediyorum :KK70:

bu haftayı bi atlatayımda eğer haftasonuda kötü geçerse haftaya gidicem doktora
aynen böyle devam ederse gidersinnn bende sabah uyandım tuvalete gittim öyle bi sancı girdiki kasığıma tarif edemiyorum şuan tuhaf bişeydi gaz sancısı gibi ama canım nası yandı varyaaa düşündüm biz nası doğurcaz diye :KK70:

X