Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Brrk cabin çok test istemiş ben atam bari benimkinin geçerliliği yok gerçi ama yorumla bakalım bi haftaya silinirmi salı günü 39.88
Ay kuzuu bende kaybımda merakımdan 15 gün sonra yaptımdı silik çizgi hala çıkıyordu..
Senin kaç gün oldu kuzu artarsa var demek olur valla

Ay kuzuu bende kaybımda merakımdan 15 gün sonra yaptımdı silik çizgi hala çıkıyordu..
Senin kaç gün oldu kuzu artarsa var demek olur valla

23.gün bugün abla ovi testi bu gebelik bitane var onu yapmıyorum emin olana kadar ovileti kullanıyom daha yeni silindi 5 gün önce böyleydi bende diyon tam silinmeden koyulaşsa keşke

Eklentiler

• 20190713_203949.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 45
23.gün bugün abla ovi testi bu gebelik bitane var onu yapmıyorum emin olana kadar ovileti kullanıyom daha yeni silindi 5 gün önce böyleydi bende diyon tam silinmeden koyulaşsa keşke
Bu da yanıltıcı şimdi kuzu.. biliyosun gebeyken pik çıkıyo. Ama inşallaahh bu ay olmassa önümüzdeki ay oluuur❤

Bu da yanıltıcı şimdi kuzu.. biliyosun gebeyken pik çıkıyo. Ama inşallaahh bu ay olmassa önümüzdeki ay oluuur❤

Yumurtlama icin yapmıyorum abla ikinci çizgi silinmesini takip ediyorum yumurtlama allaha emanet kurtajdan bi hafta sonra başladık gün aşırı hala devam ediyoz kısmeti varsa tutar onu takip etmek istemiyorum

Ya kizlar benide ekleyin valla geriden geliyorum hep
Maria26 kuzum geçmiş olsun yazın hastalık hiç çekilmiyor, benimde bu ara başağrılarım arttı tansiyonum 9,6 9,5 gidiyor. Yarin doktor ilaçlarımı yazıcak vitamin kan vs. Belki düzelir diye umuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…