Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla bizim plansiz reglin 12. 14. 15. 16. 17. 18. Bide 21.gunu oldu ilski. Tahminmce 15 16 da catlma oldu. Daha da ilski olmadi. Eger 10 ve 11. Gun yunurtlma olmadysa tutabilir insllh. Sehir disindydim cunku 12.gune kadr

yani bunu demek istiyorum düzenli ilişkiye devam edilmesi gerektiğini düşünüyorum çok hesap edip kasınca sağlıklı olmuyor stress oluyor halbuki akışına bırakmak lazım :) herzamanki düzen olunca vucütta alışık olur.

15 gün sürdü ama devamlı değildi tabi kontrolünü ihmal etme antibiyotiğini kullandın demi? Tekrar geçmiş olsun kuzum

Durumdan rahatsız olsanda çok fazla dile getirme araya soğukluk girer bazen bende o hataya düşebiliyorum ama erkeklerin fizyolojisi bizimkinden farklı çalışıyor maalesef.

15 gün sürdü ama devamlı değildi tabi kontrolünü ihmal etme antibiyotiğini kullandın demi? Tekrar geçmiş olsun kuzum
Kullandım tabi canım, antibiyotik zaten hafta sonu bitti 4-5 gün oldu biteli.. ama kanamalar devam ediyor özellikl lekelenmeler, afedersin tuvalate çıktıktan sonra lekelenmeler mevcut özellikle.. bu hafta başına kadar bitmezse bi kontrole gideceğim..
en son cuma gitmiştim kontrole bir sorun yok. temizlenmiş demişti doktorum..

birde şöyle düşün arzu edilmekte güzel birşey :) sürekli sitem edince bu sefer de adam uzaklaşırsa o günleride ararım aklıma hep bunu getiririm böyle bir şey istermiyim hayır. Ozmn yekta sesini çıkarma diyorum

Durumdan rahatsız olsanda çok fazla dile getirme araya soğukluk girer bazen bende o hataya düşebiliyorum ama erkeklerin fizyolojisi bizimkinden farklı çalışıyor maalesef.
Evet bazen de ben istediğime onun başı ağrıyor oluyor mesela
zaten şu 15 gündür hiç yok.. malum durumlardan dolayı ama böyle bir sebepten dolayı neyse ki idare ediyor..

Bu mantıkla düşündüğümüzde sende haklısın, doğru söylüyorsun..
burda okuyoruz sonuçta hep böyle yazılar.. Ay allah korusun tövbeeee

Dogru diosn
Bide esim isten cok yorgn gelio.o da etkilio bazen . dengesz bi durum cikio bole. Ama ovu testyle takip edicm bundn sonra. En azndan bu kdr kasmam kendimi diye dusunuorm. Her gun yapmk yerine.pik gunleri bikac gun sadece daha mantkli olur. Diger turlu 2 gunde bir de cok yorucu zaar

Evet bazen de ben istediğime onun başı ağrıyor oluyor mesela
zaten şu 15 gündür hiç yok.. malum durumlardan dolayı ama böyle bir sebepten dolayı neyse ki idare ediyor..
Bize de önlem olarak bir süre yasak geldi.. ama olmaz ki diyor ben napcam diyor yum.zamanlarında kaçan o değilmiş gibi ona say dedim hıh

Yumurtlama icin yapmıyorum abla ikinci çizgi silinmesini takip ediyorum yumurtlama allaha emanet kurtajdan bi hafta sonra başladık gün aşırı hala devam ediyoz kısmeti varsa tutar onu takip etmek istemiyorum
Kürtajdan 1 hafta sonra mııııı
bana doktor 3 ay korun dedi
Kürtajdan itibaren de ilk 1 ay ilişkiye girmemeye çalış dediii

Gelicek inşallah

Hatırlıyorum tabide..
artık inan bilmiyorum elo ne test ne kan hiç bişi yapmak istemiyorum artık çok sıkıldım
Öyle deme kuzum benim, bende çıkmayınca testlerde yetti artık yapmıyorum daha test mest koruncam demiştim meğersem ipek böceğim geç döllenmiş Senin de kesin öyledir demiyorum ama bu ihtimal hep var, bizzat yaşadım.

Yoksa bile hep rabbimden biliyorsun aylar çuvala mı girdi bu ay olmazsa öbür ay olur inşallahhh

Kızlar size farklı bir konuda danışayım

Bayramla birlikte eşimle izne çıkacağız. tatil için 3 seçeneğimiz var karar veremiyoruz bir türlü :) birde size danışayım. Eşimle uzun zaman oldu başbaşa tatile çıkmadığımız. Hatta balayı haricinde başbaşa tatil geçirmedik ya benim memlete gidiyoruz ya eşiminkine gittik annesiyle felan onlarla da keyif aldım ama artık baş başa vakit geçirmek istiyorum malum artık bebeklide olucaz.

Şimdi 1. seçeneğimiz istanbuldan geze geze eşimin memleketi sinopa gitmek orda gezmediğimiz yerler vardı hamsiloz gerze gibi 3 gün gibi bir süre apart veya butik otelde geçirip dinlene dinlene trabzona memlekete gitmek. (Eşim ailemin yanında sıkılmıyor annemler genelde bize iyi bakarlar kalacak yer parasıda vermiyoruz günlük köyler yaylalar vs geziyoruz eşimde ünv okuduğu şehre alışık) ev aldığımız için kalacak yerlere fazla para harcamadan uçakla istanbula dönmek. yanlız uçak biletleri sadece dönüş 2 kişi 800 küsür tutar birde 1 haftalık araç kiralaması benzini masrafları olur.Birde bayram sorası kuzenin düğünüde var. Ancak 1,5 ay sorada ailem başka kuzenimin düğünü için istanbula gelecekler.Yakın zamanda görüşeceğiz yani.

2. Seçeneğimiz Antalya (hiç gitmedik)
Antalyaya geçen seneki bayramda niyetlendik bilette almıştık eşim çok hasta olunca iptal edip memlekete gitmiştik orda annemler iyi bakınca bide temiz hava eşime iyi gelmişti. Oyüzden içimde kaldı. Antalyayada gidersek gidiş dönüş 2 kişi uçak 850 tutuyor. Antalya ya gidince adrasan da apartta kalmayı düşünüyoruz. Adrasandan olimpos a geçeriz şehir merkezini manavgatı gezeriz. 1 günde kaşta kalır gezer geliriz diye düşünüyorum tabi gezme günlerinde araçta kiralamamız gerekecek.

3. Seçeneğimizde Balıkesir (hiç gitmedik)

2,5 saatlik gemi yolculuğu ile gideriz. Orda da orta bir konumda (sarımsaklı diye düşündük) apart veya butik otelde kalırız. Ya da gittiğimiz yerlerde başka başka apartlarda kalırız. Deniz haricinde ayvalık cunda şeytan sofrası şehir merkezi kaz dağları vb gezilecek yerlerini gezeriz. denize girilen yerlerde denize gireriz. o şekilde gezip döneriz

sizce hangisi daha mantıklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…