Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
3 litreden fazla su içiyorum canım aç karna pekmez yiyorum, güzelce kahvaltımı yapıyorum gün içinde muhakkak meyvemi yiyorum, ceviz tüketiyorum günde bir kasede yoğurt yiyorum tuzu azaltım, gece yatmadan önce muhakkak süt içiyorum şimdilik bunlar aklıma geldi. Benim yumurtadan midem bulanıyor ama sen her sabah bir yumurta yemeye çalış.
Canımm teşekkürlerr :) :KK36:

Selam kızlar 2 gündür çarpıntım vardı, hipertiroidim yine tavan yaptı sandım kafamda milyon tane senaryo ile dr la görüştüm gel için rahatlasın dedi. Öğleden sonra gittim çok şükür içim rahatladı bebişi 2 haftadır görmüyordum zaten görmüş olduk kıpır kıpırdı hiç durmuyordu 🙏🏽 bi sıkıntı bitip diğeri başlıyor. 4 mm lik kesenin sonuna doğru Amniyotik Bant gördü ayakalrıyla vurarak onu eritir muhtemelen yok olur dedi ama işte bakalım 2 hafta sonra ne diyecek .. genelde %90 yok oluyor dedi zaten çok kenarda ince dedi .. tsh vs testler yapıldı çıkmadı sonuçlar ama çarpıntım arttığı için tiroid ilaçlarına başlayacağım tekrar herhalde
Kuzum banada amniyotik bant var dedi riskli gebeliklere falan gittim yok öyle birsey dedi bu dönemlerde kese yeni oluştuğu için benzetilebiliyormuş hiç sıkıntı yapma inşallah seninde gececek hiç üzme kendini. Ben bir hafta boyunca ağlamıştım sonra çok şükür öyle birsey yokmuş😍

Bende her ay 40 tl 40 tl verdim buna. Hiçbirinde hamile değildim. Geçen ay bunu alacağıma 25 tl ye kan veririm daha sağlıklı olur dedim , hamileymişim. Merakımdan gittim Laboquick diye test var 7 liralık ondan aldım. Adetime 5 gün kala o testte dahi hemen çizgi çıktı. Varsa çıkar muhakkak. İnşallah vaardır hayırlısıyla.
şimdi getirdiler 20 tl verdim cnm.sen neden 40 verdin ki acaba başka markamıydı?

Maşallah allah bağışlasın 🧿
Allah razı olsun canım 🙏🏽
canım çok sevindim
artık keyifli zamanla geçir için rahat bir şekilde annesi :nazar:
Çok sağol canım 🙏🏽
Koccaamaannn olmuş maşallaah :):nazar::nazar::nazar:
Ah sorma canım valla kıpır kıpırdı :)

Kuzum banada amniyotik bant var dedi riskli gebeliklere falan gittim yok öyle birsey dedi bu dönemlerde kese yeni oluştuğu için benzetilebiliyormuş hiç sıkıntı yapma inşallah seninde gececek hiç üzme kendini. Ben bir hafta boyunca ağlamıştım sonra çok şükür öyle birsey yokmuş😍

Ben senin olduğunu hatırladım canım şimdi sana yazacaktım. Valla dr da 2 hafta 3 hafta sonra kaybolabilir doğuma kadar da kalabilir dedi ama hiç nette okuyup araştırma psokolojini bozma dedi ben okudum aman neler neler yazıyor zaten 🙄 okumayacağım bi.daha 2 hafta sonra gidicez nasıl olsa

comfort marka getirmiş ya.belki ondandır fark.peki bu nasıl bilgin varmı ?
o ucuz diye ondan alacaktım ilkinde , eczacı adetin geçmediyse bu daha iyi d edi predictor verdi. Ama dediğim gibi ben hamileliğimi adetten 5 gün önce normal 7 liralık testle öğrendim. Varsa çıkar inşallah :) Hadi ne zaman yapcan testi heycanlandım :)

o ucuz diye ondan alacaktım ilkinde , eczacı adetin geçmediyse bu daha iyi d edi predictor verdi. Ama dediğim gibi ben hamileliğimi adetten 5 gün önce normal 7 liralık testle öğrendim. Varsa çıkar inşallah :) Hadi ne zaman yapcan testi heycanlandım :)
yaptım bile hayallerim gibi bembeyaz :) 6 gün gecikmeyle bile erken gebelik testinde çıkmadıysa önümüzdeki aylara bakıcaz artık.

Aslında biraz erken öğrenmek istiyorum çünkü sigara içiyorum olduğunu öğrensem bırakırım gibi geliyor ama şuan sadece ihtimal olması bana itici güç olmuyor 😔😔😔 daha önce okuduğum Mesajlardan hatırladığım kadarıyla sen de içiyordun değil mi? Bırakabildin mi? İnşallah yanlış hatırlamıyorumdur seni 😂
iyi hatırladın valaa bravo .. içime çekmeden içiyorum bıraksak en güzeli tabi ama..
ben de inşallah tiksinirim diyorum yasak olunca bana daha cazip geliyo :/ eşimde bişiy diyemiyor abartma dedi :) çok kötü örnekkim benn : (

iyi hatırladın valaa bravo .. içime çekmeden içiyorum bıraksak en güzeli tabi ama..
ben de inşallah tiksinirim diyorum yasak olunca bana daha cazip geliyo :/ eşimde bişiy diyemiyor abartma dedi :) çok kötü örnekkim benn : (
Doktoruna danıştın mı peki hiç?
Aktif olarak yeni üye olup yazmaya başladım ama o kadar çok okudum ki hepinizi tanıyo gibiyim😂

Valla bende sigara içiyordum biraktim , esim bazen yanimda iciyor haftada bi firt cekiyorum 😂😂
Dudak tiryakiligi baska bisey degil. Bende yarin doktora gidiyorum ikili test icin. İnsallah guzel haberler alirim. Doktor tahmin etmezse @Maria26 cinsiyet icin söz sende 😇

Valla bende sigara içiyordum biraktim , esim bazen yanimda iciyor haftada bi firt cekiyorum 😂😂
Dudak tiryakiligi baska bisey degil. Bende yarin doktora gidiyorum ikili test icin. İnsallah guzel haberler alirim. Doktor tahmin etmezse @Maria26 cinsiyet icin söz sende 😇
tebrik ederim canımm..
inşallahh iyi haberlerle geel:)

Benim bir arkadaşıma doktoru stres daha zararlı bırakınca aşırı stres oluyorsan günde 2 tane hafif sigaralardan içebilirsin demişti
yani zararlı olduğunu biliyoruz canım o anlamda dedim sormama gerek var mı diye.. napsın adam içme zehirlersin şöyle olur böyle olur dese zaten stresli bu işi yapan iyice stres olucak işte günde 3 4 tane hafifinden iç der.. inşallahh öğrendiğin an bırakırsın.. inşallah tiksinirimm

Syhoya Syhoya testinde çizgiyi net görüyorumm 6 kalaaya göre cok iyi çıkmış kan sonucunda pozitif cıkar allahın izniyle merakla bekliyoruz 😍
Allah korumuştur varsada ilaçlar için inşallah bişi olmaz :)

livelong livelong ucuz olan testlerde ben gölge gördüm ikisindede ? Erken gebelik testi negatif demişsin onuda eklesene görelim bi. İnşallah vardır geç döllenme falandır inşallah

Maria26 Maria26 masallah bebişine büyümüş yaaa 😍😍 korkma kuzum bant içinde kaybolur dediyse doktor allahın izniyle kaybolur inşallah dua edicem senin için.
Cinsiyet tahmini yaptınmı kendine :)
Bana erkek doğdu içime 🙈

yani zararlı olduğunu biliyoruz canım o anlamda dedim sormama gerek var mı diye.. napsın adam içme zehirlersin şöyle olur böyle olur dese zaten stresli bu işi yapan iyice stres olucak işte günde 3 4 tane hafifinden iç der.. inşallahh öğrendiğin an bırakırsın.. inşallah tiksinirimm
İnşallah öğrenirim de ❤️❤️

X