Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eczanelerde pahalıymış diye ben de netten aldım önceden 😂 İnşallah yapmaya fırsat bulamadan adet olmam 😂
Artık bekleyemicem kargoyu:KK43: 6 gün oldu yok.bu ay dr gidip testlerimi yaptırcam diye karar verdim o da bir türlü regli olamadım.normal gebelik testleri var yapıyorum bişey çıkmıyor.sinir hastası oldum

Eczanelerde pahalıymış diye ben de netten aldım önceden 😂 İnşallah yapmaya fırsat bulamadan adet olmam 😂
Bende her ay 40 tl 40 tl verdim buna. Hiçbirinde hamile değildim. Geçen ay bunu alacağıma 25 tl ye kan veririm daha sağlıklı olur dedim , hamileymişim. Merakımdan gittim Laboquick diye test var 7 liralık ondan aldım. Adetime 5 gün kala o testte dahi hemen çizgi çıktı. Varsa çıkar muhakkak. İnşallah vaardır hayırlısıyla.

Bende her ay 40 tl 40 tl verdim buna. Hiçbirinde hamile değildim. Geçen ay bunu alacağıma 25 tl ye kan veririm daha sağlıklı olur dedim , hamileymişim. Merakımdan gittim Laboquick diye test var 7 liralık ondan aldım. Adetime 5 gün kala o testte dahi hemen çizgi çıktı. Varsa çıkar muhakkak. İnşallah vaardır hayırlısıyla.
Ben kargo dahil 18e aldım 🙄

belirtilerin varmı canım
inşallah vardır beklemek bile çok heyecanlı :rolleyes:
Valla 1 hafta önceden belirti olur mu belirti midir bilmiyorum ama dün ve ondan önceki gün krem gibi çok yoğun beyazımsı hafif sarımsı akıntım oldu. Bugün geçti 🙄 sabah uyandığımda mide yanmasıyla uyanıyorum iki gündür. O kadar 😂

Valla 1 hafta önceden belirti olur mu belirti midir bilmiyorum ama dün ve ondan önceki gün krem gibi çok yoğun beyazımsı hafif sarımsı akıntım oldu. Bugün geçti 🙄 sabah uyandığımda mide yanmasıyla uyanıyorum iki gündür. O kadar 😂
inşallah güzel haberlere az kalmıştır canım
bende senin gibiyim ama sabah kahve lekelenmem oldu umudum azaldı
devamı gelmesin diye dua edip bekliyorum
gelmezse sabah test yapıcam bende

inşallah güzel haberlere az kalmıştır canım
bende senin gibiyim ama sabah kahve lekelenmem oldu umudum azaldı
devamı gelmesin diye dua edip bekliyorum
gelmezse sabah test yapıcam bende
Benim de adete 4-5 gün kala kahverengi akıntım başlar henüz ortada yok başlamasın diye dua ediyorum 😔

X