Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar hamileyim dmi :KK57:
Screenshot_20190703-175646_Chrome.jpg

baktım cnm .
daha önce birkaç kez çiftçizgiyi görmüş olduğumdan tecrübeliyim.ki zaten ben gebeliklerimi hep 1 gün kala öğrendim.olsa çıkardı vücudumu tanıyorum ama umut dünyası işte :olamaz:
canım üzülme sabır et rahat olmazsan nasıl olcak ? lütfen üzme kendini sen bir kadınsın muhteşem bir yapıyız :rapci:

Gözün aydın canım Allah bir daha ayırmasın🤲🏻 Çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine😍 iyiyim çok sükür idare ediyorum
İnşallahhh canım 🙏 buarada cinsiyet partimiz ertelendi kesin bilgi almak için gittiğimiz de kapattı riske giremedim erteledim 🤣
Benim prensesim yazı sevdi mi 😍

canım üzülme sabır et rahat olmazsan nasıl olcak ? lütfen üzme kendini sen bir kadınsın muhteşem bir yapıyız :rapci:
çok alıştık 2. çocuk fikrine sabırsızlanıyorum.kimyasal gebelik bütün sistemimi ve psikolojimi bozdu .farkındayım bu stress engelliyo reglimi ama engel olamıyorum ki kendime.
neyse toparlıcam kendimi söz :KK49:

çok alıştık 2. çocuk fikrine sabırsızlanıyorum.kimyasal gebelik bütün sistemimi ve psikolojimi bozdu .farkındayım bu stress engelliyo reglimi ama engel olamıyorum ki kendime.
neyse toparlıcam kendimi söz :KK49:
Ya allahaşkına kendini bir rahat biraksan duygularını hormonlarini zaten olacak daha önce bir çocuğun olmuş Allah bağislasin esinle zevkle birlikte ol yepyeni şeyler yapın mesela 😉😂 heyecanliiiiii birak şu pes etmiş kadını allasen opuyorum seni

Tebrik ederim kuzum, inşallah saglikli gebeliktir gün gün artar değerin. Bu hayatin bize çok uğraşma zamanı var deme hali iste 😇
Cok saol kuzum benm bata 6 var bakalim ilerlicekmi. Gercekten oyle kafamdan attim buay tuttu galiba gerci prolaktinim yuksek cikmistibu ay onun icinde ilac icmistim

Ya allahaşkına kendini bir rahat biraksan duygularını hormonlarini zaten olacak daha önce bir çocuğun olmuş Allah bağislasin esinle zevkle birlikte ol yepyeni şeyler yapın mesela 😉😂 heyecanliiiiii birak şu pes etmiş kadını allasen opuyorum seni
oh beee iyi geldi bu tokat :))) :KK4: kendime geldimmm yaa :))

Aaa daha kesinleşmedi mi yaaa kızımı bile verdim bir süprizle karşılaşmıyalım da🤣 Hiç sevmedi yaa baya durgunlaştı Aselim🤣
Hiç hanımefendilere göre bir hava değil Asel Berra haklı 🤭
Artık herşeyi bekliyorum bizim bebe den bacak açık aslında ama ayağını oraya koymuş çekmiyor 🤣 yan yattım öksürdüm döndük bakacaz bu yüzünü dönmüş bize bir surat yaptı eşim tavra bak diyor al kıymetlini bakmıyoruz dedik 🤣

X