Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah razı olsun canım 🙏🏽

Çok sağol canım 🙏🏽

Ah sorma canım valla kıpır kıpırdı :)

Ben senin olduğunu hatırladım canım şimdi sana yazacaktım. Valla dr da 2 hafta 3 hafta sonra kaybolabilir doğuma kadar da kalabilir dedi ama hiç nette okuyup araştırma psokolojini bozma dedi ben okudum aman neler neler yazıyor zaten 🙄 okumayacağım bi.daha 2 hafta sonra gidicez nasıl olsa
İnşallah kaybolur yaa🤲🏻🤲🏻. Nette sakın bakma insanın psikolojisi bozuluyor resmen doktoruna güveniyorsan bekle ama içinde şüphe varsa riskli gebeliklere de gidebilirsin için rahatlar

ohh rahatlamışın bu da mı erkek maria kuzu senceee:) maşallah :nazar::KK200:
Ay vallla hiçç dikkat edip bakmadım abla inanırmısın 😁 ben sağlıklı olduğunu öğrendim ya oh tamam dedim geçtim 🙈 hala merak etmiyorum ne olursa olsun valla yeterki doğsun da sağlkla 😁🙏🏽 yani o kuyruk sokumuymuş dr anlttı bakarken, eller kollar oluşmuştu oynuyordu hep, bak burası kuyruk sokumu, 1 2 hafta sonra geldiğinde bu yok olmuş olacak bacaklar iyice uzamış olacak dedi. Organ da oluşmuş olur dedi şimdi hatırladım 🙏🏽 oğlumda böyleydi çok hareketliydi 🙈 olsun valla oğlan olsun ben razıyım ikisine de 😂 topik hep kız doldu tabi sona kaldık dona kaldık kesin bize pipiler düştü yaaa 😂😂😂🙈🙈 hahaha

Kan sonucu hala cikmamis eve geldim bende bidaha test yaptim yine cikti cizgi hemde hemen galiba var ya :KK23:
15621651057641531542990174578884.jpg

İnşallah kaybolur yaa🤲🏻🤲🏻. Nette sakın bakma insanın psikolojisi bozuluyor resmen doktoruna güveniyorsan bekle ama içinde şüphe varsa riskli gebeliklere de gidebilirsin için rahatlar
Ona kesin giderim ben canım 16 17 haftada belki bi bakalım şu 12.haftayı atlatalım da 🙏🏽🙏🏽 yok çok düşünmicem ya dr rahatlattı zaten bakalım hayırlısı neyse o olsun 🙏🏽

selam kızlar bugün işyerimden detayLI KAN testi sonuçlarıma baktım:rapci: BETA HCG 1000 üstü . Rubella ıgm kızamıkçık virüsüm yüksek fakat çok eskiden kızamık geçirmiştim ondan olabilir. Fakat Karaciğer enzimlerim yüksek ANTİ hbs yüksek daha önce hiç aşı olmadığım halde neden yüksek çıktı

Syhoya Syhoya testinde çizgiyi net görüyorumm 6 kalaaya göre cok iyi çıkmış kan sonucunda pozitif cıkar allahın izniyle merakla bekliyoruz 😍
Allah korumuştur varsada ilaçlar için inşallah bişi olmaz :)

livelong livelong ucuz olan testlerde ben gölge gördüm ikisindede ? Erken gebelik testi negatif demişsin onuda eklesene görelim bi. İnşallah vardır geç döllenme falandır inşallah

Maria26 Maria26 masallah bebişine büyümüş yaaa 😍😍 korkma kuzum bant içinde kaybolur dediyse doktor allahın izniyle kaybolur inşallah dua edicem senin için.
Cinsiyet tahmini yaptınmı kendine :)
Bana erkek doğdu içime 🙈
Yok kız valla yapmadım ama bu bebek 7.haftadan beri neyin kıpır kıpırlığı hareketliliği çözemedim 😂🙈 yok kesin bana pipili düşecek yine 🙈🙈🙈🙈😂😂 kızı tutturamicam valla şimdi baktıkça bana da erkek mi acaba dedim 🙈🙈🙈

selam kızlar bugün işyerimden detayLI KAN testi sonuçlarıma baktım:rapci: BETA HCG 1000 üstü . Rubella ıgm kızamıkçık virüsüm yüksek fakat çok eskiden kızamık geçirmiştim ondan olabilir. Fakat Karaciğer enzimlerim yüksek ANTİ hbs yüksek daha önce hiç aşı olmadığım halde neden yüksek çıktı
Anti hbs yüksek çıkması iyi dğeilmi? Benim düşük çıktı dr ilerde sana aşı yapabiriz 10 üstü olması lazımdı dedi

Syhoya Syhoya testinde çizgiyi net görüyorumm 6 kalaaya göre cok iyi çıkmış kan sonucunda pozitif cıkar allahın izniyle merakla bekliyoruz 😍
Allah korumuştur varsada ilaçlar için inşallah bişi olmaz :)

livelong livelong ucuz olan testlerde ben gölge gördüm ikisindede ? Erken gebelik testi negatif demişsin onuda eklesene görelim bi. İnşallah vardır geç döllenme falandır inşallah

Maria26 Maria26 masallah bebişine büyümüş yaaa 😍😍 korkma kuzum bant içinde kaybolur dediyse doktor allahın izniyle kaybolur inşallah dua edicem senin için.
Cinsiyet tahmini yaptınmı kendine :)
Bana erkek doğdu içime 🙈
Çektim cnm ama maalesef hiç birşey yok:KK43:

Eklentiler

• B5FC2700-542E-48C9-8CA8-4632C84FD14B.jpeg
    B5FC2700-542E-48C9-8CA8-4632C84FD14B.jpeg
    64,1 KB · Görüntüleme: 33
  • 31B4CAE9-8CEF-4565-93F4-5B8C8831FF44.jpeg
    31B4CAE9-8CEF-4565-93F4-5B8C8831FF44.jpeg
    410,5 KB · Görüntüleme: 31
Anti hbs yüksek çıkması iyi dğeilmi? Benim düşük çıktı dr ilerde sana aşı yapabiriz 10 üstü olması lazımdı dedi
evet iyi birşeymiş doğal bağışıklığım varmış :) hepatit grupları hastalıklarına bizim ailede dayım ve ananem hep hepatit B yüzünden kaybettik az önce biraz korktum açıkçası

X