Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba hoşgeldiniz.
cok ilginç olmuş ya
kanama olup sağlıklı bebek doğuranlarda var benim halam 9 ay adet gibi kanaması olmuş hep

yada kimyasal gebelik geçirdiniz inşallah sağlıklıdır ve değeriniz artar ne diyeyim bilemedim

Kaç günde bir adet oluyosun canm kanama tam mıydı

günaydın kızlar bugün bat günüm adet olacağım hissediyorum.
2 gün önce test yaptım çıkmadı akşam eve gelip bakınca silik bir çizgi gördüm.
dün öğlen iş yerinde tekrar yaptım 3-4 saat sonra tekrar çoook silik bir çizgi gözüktü.
kuruma çizgisi dedikleri böylemi oluyo kızlar.yaşayan var mı?

Benim çooook silik çizgim çıktığında değerim 9 du

Var ben yaşadım kuzum sıkıntı bihafta sonra 2 haftalık hamile oldupumu öğrendim erken belirtiler yani

Erkek mi kızmı teyzeleri bebiş bakın bakalım 13+5 görtermiyor

Eklentiler

• IMG-20190626-WA0038.jpeg
    91,7 KB · Görüntüleme: 20
Kızlar büyük olarak stres çok etkiliyor strese girince olmadı unuttuğum an oldu kendinizi bişiler ile meşgul edin bebiş düşünenler
Tatlım ben geçen ay unuttum ramazamda aniden kırmızıları görünce şaşırdım aa adet günm gelmişmiydi dedim. Ertesi ay bu ay da rahattım. Hatta avonda satış yapmaya başladım o kadar kafamı dolduran meşgul eden şeyler yaptım. Ama yine hüsran. Eşimde çok üzülüyo çevre çek soruyo unutmamıza izin vermiyorlar. 8 ay oldu. Çok zor bir durum.

Kuzum herkes sorunca unutma ihtimali yok bilinç altına yerleşiyor benimde 2 ay herkes sordu 3.ay büyük bi rahatsızlık geçirdim kafam onunla meşguldü endeskopi falan oldum derken hamile kalmışım o kargaşada sen meşgulum desende insanlar etkiliyor maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…