Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
MasAllah canım sağlıkla ilerlesin inşAllah
Ne kadardır istiyordunuz canım bi de bi sorununuz var mıydı ben tam hatırlamıyorum
amiin canım
benim de bir kızım var 1 senedir bekliyoruz işte kuzu amh düşük fsh yüksek.. rezervler azalmış dendi.. umudu yitrmedikk.. Nasip etti inşallah Rabbimm

amiin canım
benim de bir kızım var 1 senedir bekliyoruz işte kuzu amh düşük fsh yüksek.. rezervler azalmış dendi.. umudu yitrmedikk.. Nasip etti inşallah Rabbimm
Ovu kullanmış mıydın peki benim de bi sene oldu bu ay artık sanki hiç olniycak gibi hissediyorum ya bazen biliyorum senelerce bekleyenler var hiç çocuğu olmayanlar var ama bazen diyorum boşuna zorluyorum kabullenmek lazim olniycak diye

odak noktan bu durum olmucak en azından kuzu, ovu 4 5 ay kullandım sonra bildiğimden başka sipariş vermedim.
ben de öyle hissediyorum yaş da var ya olmucak galiba diyordum.. Rabbim verdi senin de önümüzdeki ay gelir hiç merak etme... ben hatta geçen ay olduğumda kızdım yeter artık dedim hormonlu spiral taktırcam dedim.:)

Inşallah abla mevlam ne eylerse güzel eyler vardır bi hayır

Odak noktam tamamen bu konu değil aslinda cidden hatta en büyük odak noktam kilolarım ama adete yakın bi acaba oluyor bide gecikme olunca insan daha tepetaklak oluyor bugün 36. Gün bak hala gelen giden yok
Bende çoğu kez kızdm olmuyor zaten korunalim hiç olmazsa ihtimal yok diye heyecanlanmam dedim ama onu da yapamadım bilmiyorum hayırlısı nasibimizde varsa elbet bizi bulacak şu an doktor gelgitlerine de hic hazır hissetmiyorum açıkcasi arkadaşlarım doktora git diorlar ama onu da istemiyorum bklm ne gelir Allah tan kabullenicem insAllah

Tamam kuzu sen önce istediğin kiloya ulaş o zaman daha da yaşın genç istediğin zaman doktora görünmende fayda var ama, neden gecikiyor.. hayırla vakti zamanında gelir inşallah..

ee G gamzeli_bebis yol için doktora sordun muu? biz de 6sı çıkıcaz ya yola, napmak lazımmışş.. dura dura gideriz artık.. hatta kocam gitmesek mi dedi:)
ablacım sordumm arabayı hoplatmadan ani fren yapmadann sağdan sağdan 2 saatte bir mola verip gezinerek gidebilirsiniz dedi
cok uzun saat hereketsiz kalmayı önermiyolarya kan dolaşımı için onun sışında hiç bişi yok :)
bu arada kan değerin cok güzel çıkmış masallah tosunuma

resimdeki gibi ikiz gelmesin

valla 8 saatlik yol olacak sana 14 saat hayırlısı bakalım.. arkaya geçer yatarım artık :)

ayy bilmiyorumm Rabbim hayırlısını versin.. yaş olduğundan zaten riskli gruba girerim bir de ikiz olursa hayırlısı bakalım Rabbim ne uygun gördüyse kuzum:)

İyi çok şükür canm , kesilmiş. Bana sabah akşam verdi. günde 2 defa kullanacağım yani. Folik asit olarak ne verdi peki ?

Hiç etiketleme beni böyle şeylere, samanlıkta iğne arar gibin değer arayayım e mi abla Kurban olurum değere bak hele değere
kuzum ya çoook teşekkür ederiimm güzel demi değer.. ikiz olmasın? diyorlar ama sanmam ben :)
kız hangi birinizi etiketleyiim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…