Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzum ya çoook teşekkür ederiimm güzel demi değer.. ikiz olmasın? diyorlar ama sanmam ben :)
kız hangi birinizi etiketleyiim :p
Abla değer güzel olmaz olur mu hiç bunu değeri 9 olan birine mi söylüyosun :KK70: Mükemmel valla, ya o ikiz işleri hiç belli olmuyor benim 60 tan 860a fırlamıştı hatırlarsın ama tek :KK70: Senin gönlünde ne varsa o olsun inşallahhh

Abla değer güzel olmaz olur mu hiç bunu değeri 9 olan birine mi söylüyosun :KK70: Mükemmel valla, ya o ikiz işleri hiç belli olmuyor benim 60 tan 860a fırlamıştı hatırlarsın ama tek :KK70: Senin gönlünde ne varsa o olsun inşallahhh
yaa aslında ikiz isterim de riskli diye endişe ederim.. yoksa bi defada iyi olurdu artık kapatırız mevzuyu:) kısmet bakalım göreriz 1 haftaya inşallah keseyi

ah teyzenin canı 9 hcg den nerelere geldi minicik canıyla :KK70: :KK70:
ama sende benimkinin 4.12 lik hcg sine bile şahitsin :KK70: :KK70: :KK70:

valla 8 saatlik yol olacak sana 14 saat :KK70: hayırlısı bakalım.. arkaya geçer yatarım artık :)

ayy bilmiyorumm Rabbim hayırlısını versin.. yaş olduğundan zaten riskli gruba girerim bir de ikiz olursa hayırlısı bakalım Rabbim ne uygun gördüyse kuzum:)
sende bebişte sağlıklı olunda ikiz tek önemli değil aynen :)
valla bizimde öyle olcak cumartesi gecesi çıkcaz 2-3 gibi fln sabah 10 gibi otelde olsak yeter tın tın gidcez artık :KK70:
bide doktor o çok sıcak saatlerde 12-3 arası fln çıkma güneşe dedi abla

sende bebişte sağlıklı olunda ikiz tek önemli değil aynen :)
valla bizimde öyle olcak cumartesi gecesi çıkcaz 2-3 gibi fln sabah 10 gibi otelde olsak yeter tın tın gidcez artık :KK70:
bide doktor o çok sıcak saatlerde 12-3 arası fln çıkma güneşe dedi abla
sudan çıkmayız diyoruz bakalım :)) aynen biz de 3 gibi çıkarız diyoruz.. biz 7 girecez siz 6sı mı çıkıyordunuz?

Arkadaşlar tekrardan merhabalar,

Ben her ay düzenli gününde adet görüyorum . Bu ayda öyle oldu 2 yıllık evliyim ve eşimle kısa bir süreden beri çocuk sahibi olmayı istiyoruz korunmayı bıraktık. Ben 17 haziran da adet gördüm ama adetimde farklıydı , adet öncesi bir kaç günüm de . İlk iki gün leke geldi ve sonra adet kanamam başladı çok ağrılı idi. Adetim biterken de direk biter fakat 3 kere banyo yapmama rağmen akıntı çamur renginde lekelenmeye devam etti ve kendi kendime eczaneye gidip test aldım idrarı damlatır damlatmaz iki çizgi çıktı ve ardından kan testine gittim 162.5 çıktı beta hcg. Doktorda 2 gün sonra tekrar kan vereceksin dedi yükselme var mı diye başına gelen var mı böyle bir durum ? Sizce bebeğim var mı bugün kan vereceğim ve çok endişeleniyorum

Kuzum artık bunu düşünmen için çok geç hiiiç kendini üzme .
Doktorun zaten gerekeni söylemiştir.

Doktoruna güven hiçççç aklını böyle saçama seylerle meşgul etme .
Bunlarla ilgili konular okuma.
Mesela ben o süreçte çok doktor gezdim .
Hepsinden bir umut ışığı aradım.
Ta kii elçin kanama alanı olusmuş denilene kadar . O gün aldırdım .
Ama gel gör ki kayınvalideme göre bebek 3 aylıkken canlancaktı 😹😹
Öyle olunca ağzı olan konuşuyor kuzum 🙄

X