Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum herkes sorunca unutma ihtimali yok bilinç altına yerleşiyor benimde 2 ay herkes sordu 3.ay büyük bi rahatsızlık geçirdim kafam onunla meşguldü endeskopi falan oldum derken hamile kalmışım o kargaşada sen meşgulum desende insanlar etkiliyor maalesef
3 aydır ovülasyon takibi yapmıyorm. Bitti dedim. Adetimden sonra gün aşırı denedik hep . ama yine boş.. Bu ay 3.günümdeyim. Ovülasyn testi alıcam biegebeningünlüğünden. Hatta o kadınla hep takip ettik yumurtlamayı vs. Ama olmadı işte.. Geçen ay soğan suyu içtim en son.

amiin canım
benim de bir kızım var 1 senedir bekliyoruz işte kuzu amh düşük fsh yüksek.. rezervler azalmış dendi.. umudu yitrmedikk.. Nasip etti inşallah Rabbimm
Güzel Allahım nasip etmiş ❤️ Benim de bir kızım var 5 yaşında olucak temmuz da bebiş doğana kadar 5.5 . Kardeşi olsun çok istiyordum şükür Allahıma. Hayırlısıyla kucaklarımıza alalım inşallah.

3 aydır ovülasyon takibi yapmıyorm. Bitti dedim. Adetimden sonra gün aşırı denedik hep . ama yine boş.. Bu ay 3.günümdeyim. Ovülasyn testi alıcam biegebeningünlüğünden. Hatta o kadınla hep takip ettik yumurtlamayı vs. Ama olmadı işte.. Geçen ay soğan suyu içtim en son.
Gönlünü ferah tut kuzum bak sıkıntı da yokmu sağlık olarak Rabbim ol der ve oluverir dua edelim en kısa sürede Rabbim dolduruversin kucağını

Sancı gebelikte de oluyor kuzum ama belirtiler çok benziyor ayırmak çok zor
evet haklısın cnm.ama olsaydı bugün sabah yaptığımda beta yükseldiği için test biraz daha kouyulaşırdır dimi?ama sabahta hiç bişi çıkmadı.

Iyiyim kuzum narkozun etkisiyle ağlayıp bebeklerimi almışlar felan demisim ama hatırlamıyorum kendime geldiğimde çok ağrım vardı çok kıvrandım ama ilaç etkisini gösterdi 15 dakkada felan ağrım gitti şuanda çok iyiyim kanamam da azaldı iyiyim yani 😊
Canım şimdi okuyorum çok geçmiş olsun Allah böyle takdir etmiş kısmet değilmiş. İnşallah en yakın zamanda hayırlısıyla sağlıklısıyla tekrar nasip olsun

Tamam kuzu sen önce istediğin kiloya ulaş o zaman daha da yaşın genç istediğin zaman doktora görünmende fayda var ama, neden gecikiyor.. hayırla vakti zamanında gelir inşallah.. 🤗
amin insAllah cnm hayırlısı
Ben de çizgi görüyorum sanki 😍
malesef kanda negatif çıktı canım
Arkadaşlar tekrardan merhabalar,

Ben her ay düzenli gününde adet görüyorum . Bu ayda öyle oldu 2 yıllık evliyim ve eşimle kısa bir süreden beri çocuk sahibi olmayı istiyoruz korunmayı bıraktık. Ben 17 haziran da adet gördüm ama adetimde farklıydı , adet öncesi bir kaç günüm de . İlk iki gün leke geldi ve sonra adet kanamam başladı çok ağrılı idi. Adetim biterken de direk biter fakat 3 kere banyo yapmama rağmen akıntı çamur renginde lekelenmeye devam etti ve kendi kendime eczaneye gidip test aldım idrarı damlatır damlatmaz iki çizgi çıktı ve ardından kan testine gittim 162.5 çıktı beta hcg. Doktorda 2 gün sonra tekrar kan vereceksin dedi yükselme var mı diye başına gelen var mı böyle bir durum ? Sizce bebeğim var mı bugün kan vereceğim ve çok endişeleniyorum
çok ilginç insAllah sağlıkla ilerler canım iyi düşün iyi olsun
günaydın kızlar bugün bat günüm adet olacağım hissediyorum.
2 gün önce test yaptım çıkmadı akşam eve gelip bakınca silik bir çizgi gördüm.
dün öğlen iş yerinde tekrar yaptım 3-4 saat sonra tekrar çoook silik bir çizgi gözüktü.
kuruma çizgisi dedikleri böylemi oluyo kızlar.yaşayan var mı?
sonradan çıkan sonuçlara güvenme canım bence insAllah hamilesindr
Fit mutlu anne Fit mutlu anne dün yazamadım canım üzüldüm kan sonucun negatif çıkmış.
bu testlere noluyo böyle anlamadım sendede @Gonulmeyvesi ndede gölge vardı bu ay testlerde.
kan negatif şok oldum :kızgın:

inşllah bebişleriniz önümüzdeki ay gelir :dua::dua:
İnşAllah canım hayırlısı olsun

amin insAllah cnm hayırlısı
malesef kanda negatif çıktı canım
çok ilginç insAllah sağlıkla ilerler canım iyi düşün iyi olsun
sonradan çıkan sonuçlara güvenme canım bence insAllah hamilesindr

İnşAllah canım hayırlısı olsun
Ben kaçırmışım o kısmı canım. Hayırlısı ne ise o olsun

X