Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
3 aydır ovülasyon takibi yapmıyorm. Bitti dedim. Adetimden sonra gün aşırı denedik hep . ama yine boş.. Bu ay 3.günümdeyim. Ovülasyn testi alıcam biegebeningünlüğünden. Hatta o kadınla hep takip ettik yumurtlamayı vs. Ama olmadı işte.. Geçen ay soğan suyu içtim en son.

amiin canım
benim de bir kızım var 1 senedir bekliyoruz işte kuzu amh düşük fsh yüksek.. rezervler azalmış dendi.. umudu yitrmedikk.. Nasip etti inşallah Rabbimm
Güzel Allahım nasip etmiş Benim de bir kızım var 5 yaşında olucak temmuz da bebiş doğana kadar 5.5 . Kardeşi olsun çok istiyordum şükür Allahıma. Hayırlısıyla kucaklarımıza alalım inşallah.

Gönlünü ferah tut kuzum bak sıkıntı da yokmu sağlık olarak Rabbim ol der ve oluverir dua edelim en kısa sürede Rabbim dolduruversin kucağını

Sancı gebelikte de oluyor kuzum ama belirtiler çok benziyor ayırmak çok zor
evet haklısın cnm.ama olsaydı bugün sabah yaptığımda beta yükseldiği için test biraz daha kouyulaşırdır dimi?ama sabahta hiç bişi çıkmadı.

Canım şimdi okuyorum çok geçmiş olsun Allah böyle takdir etmiş kısmet değilmiş. İnşallah en yakın zamanda hayırlısıyla sağlıklısıyla tekrar nasip olsun

Tamam kuzu sen önce istediğin kiloya ulaş o zaman daha da yaşın genç istediğin zaman doktora görünmende fayda var ama, neden gecikiyor.. hayırla vakti zamanında gelir inşallah..
amin insAllah cnm hayırlısı
Ben de çizgi görüyorum sanki
malesef kanda negatif çıktı canım
çok ilginç insAllah sağlıkla ilerler canım iyi düşün iyi olsun
sonradan çıkan sonuçlara güvenme canım bence insAllah hamilesindr
İnşAllah canım hayırlısı olsun

Ben kaçırmışım o kısmı canım. Hayırlısı ne ise o olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…