Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım şimdi gitsem o da der 1 2 ay daha dene bende yumurtlamada sıkıntı yok zaten belki eşime bakar tedavi ilaç verir ama bilmiyorum ya olmazda son 1 2 ay şu keçibpynuzu kürünü bıkmadan yapıp içireyim artık bakalım ne olacak ama kesinlkle gün aşırı denicem artık

Birde bu ay hiç fırsat olmadı resmen hep aksililler sıkıntılar çıktı hastalıklar falan. Oğlumdayken o ay Meryem suresini okumuştum regl gününe kadar hergün Yasin falan okumuştum ve içten kalpten çok dua etmiştim tamam şimdide ediyoruz ama duaları okuyup sonunda edince daha hzuurlu hisseiyordum kendimi. Bu ay da inşallah bi regl gelsin gitsin takmicam kafama artık başka sıkıntıları da. Hergün okumaya çalışıcam inşallah . ALLAH ım hepimizin dualarını kabul etsin

Daha senin var canım inşallah ilerleyen günlerde olumlu sonuç alırsın
off nedense modum düştü
Aslında görmeyı beklemıyordum zaten ama kafayı yedim sanırım
bak herkes çeşit çeşit kuzumm.. 9.günümde ben de ovu yapmıştım hatırlarsan ikinci çizgi çok hafifti.. bizde de öyle etki gösteriyor belkim
Belki

amaan o her insanda çıkmazmış ki. belli olmaz hem daha var :) bende mavi boncukçu oldum
benımde sanırım adete yakın yukselıyor geçen adetim gecikince baktıydım baya koyuydu çizgim Offf bide günüm tam belli değil ya ona sinir oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…