Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoş buldum canım :) dün sana yazdım ne durumdasın diye ama arada kaynadı galiba bugün bat günün değil mi? test yaptın mı?
ayy deme beğenmiş miyim peki bazan işim oluyor beğenip sonra yazıyorum...
bat evett canım.. dün yaptım negatifti.. görene kadar umut var diyoruz hiç gelecek gibi değil bacak ağrım bile yok bel ağrım var hafif... bekliyoruz bakalım

Sorun değil canım senin gün şaşmaz olmadıysan ihtimal çok büyük inşaallah vardır olmazsan sabaha test yapacaksın değil mi?

Sorun değil canım senin gün şaşmaz olmadıysan ihtimal çok büyük inşaallah vardır olmazsan sabaha test yapacaksın değil mi?
üşenmedim gittim baktım :)) evet beğenmişim ama araya bir kaç şey girmiş... sana yazmayı atlamışım demek kusura bakma kuzum

evet şaşmaz demi nasıl hatırladın kuzum:) geçen aydan teee :)
yani olmam lazım evet olmazsam sabah test yapsam mı yoksa programa mı uysam bilemedim prg 11i diyordu ya..

Evet geçen ay öyle demiştin öylede olmuştu :) bence sen programa bakma testin varsa yap bence inşaallah pozitif bi sonuç çıkar burda çıldırırız sevinçten

Evet geçen ay öyle demiştin öylede olmuştu :) bence sen programa bakma testin varsa yap bence inşaallah pozitif bi sonuç çıkar burda çıldırırız sevinçten
şimdi durum şu oldu gönderdiklerimi hatırlarsan... prg 28 yum.günü gösteriyor bat 11 ocak diyor... 28inden 2 gün önce benim ağrım gitti 26sı o yüzden batı 9 ocak sayalım demiştim ben..:)
neyse ya belli olacak bir kaç güne :)

Ayy hadi inşaallah bu ay çok güzel haberler aldık inşaallah öyle devam eder

Amin canım aminn . Bat söylersen senide ekliim pc başına geçince .. ama özel mesaj atarsan sevınırım sonra kaynıyo
Kızlar demin dayanamadım test yaptım sonuç negatif bata 4 gun var acaba erken mi ki hamile olupta cikmama ihtimali var mıdır ki
Elbette var :)
İlk idrarla yapmadın değil mi ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…