Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Var canim bir kizim 2009 dogumlu yaklasik 1.5 senedir istiyoruz. En son mayista kurtajim var. Kismeti yokmus diyip sineye cekiyoruz... bakalim hayirlisi Rabbim nasibimizde varsa verir diyoruz..:)

Var canim bir kizim 2009 dogumlu yaklasik 1.5 senedir istiyoruz. En son mayista kurtajim var. Kismeti yokmus diyip sineye cekiyoruz... bakalim hayirlisi Rabbim nasibimizde varsa verir diyoruz..:)
Allah bağışlasın evladınızı MasAllah ....
Kürtaj sebebi neydi cnm hayırlısı tabi bu dünyada nasibi yokmuş demek ki öbür dünyada şefaatçin olsun insAllah herşey nasip kısmet

Allah bağışlasın evladınızı MasAllah ....
Kürtaj sebebi neydi cnm hayırlısı tabi bu dünyada nasibi yokmuş demek ki öbür dünyada şefaatçin olsun insAllah herşey nasip kısmet
Amin canım sağol hepimizinkini bağışlasın Rabbim güzel günlerini göstersin..
Kalp atışı alınamadı 8+5te gittiğimizde 6+5te kalmış ne kanama vardı ne kese bozulması.. kürtaj dendi ..aynen öyle kısmette yokmuş canım..

Amin cnm öyle hayırlısı Rabbim bi daha yaşatmasın

14üne daha var inşallah görecez ikinci çizgiyi...
Benimde bütün belirtilerde gitti zaten son 2 gün regle yaptım son test negatif. Antibiyotik ilaçalar falan alıyorum diye meraktan yaptım birşey olsa Allah korur zaten ama hayırlısı değilmiş. Cuma sabahı hiç şaşmadan gelir benim regl :)))) ocak ayı belki uğuruyla gelmeye devam eder bizim içinde

Aynen varsa Rabbim korur:) inşallah bakalım benimki de şaşmaz bugün bekliyoruz bakalım:) hee ama beyin olarak attırırsam günü bilemicim:)

Aynen varsa Rabbim korur:) inşallah bakalım benimki de şaşmaz bugün bekliyoruz bakalım:) hee ama beyin olarak attırırsam günü bilemicim:)
Keainlikle düşüne düşüne birşeyleri engelliyoruz belki :). Ben artık test falan almicam gününe de bakmicam sadece adetten sonra napalım ne edelim ilerki aşamalarda olmazsa diye dr a gidicem. Bakalım ne önerecek. Aslında 6 ay olmazsa gel dedi. Kürtaj sonrası 6 ay içinde 2 kimyasal yaşadım kimyasallarsan sonra da 6 ay içinde olmasan gel dedi e bu 4.ay falandı galiba çok düşündüm ama sanki şu testlerden ben çok stres oldum çok gün hesapladım. O yüzden almicam bi daha nasıl olsa benim hep aynı 11 12.yumurtlama oluyor 26.regl.
Bir ds sık ilişkiyle zor demekki bizim eşim yaşı var sigarası stresli işi. Bu ay adet olayım zorla yumurtmaya kadar içiricem de şu keçibpynuzu kürünü zaten geçen ay içmedi zorla 5 gün içti.
Bir de gün aşırı deneriz her zamanki gibi bizim anca öyle tutarsa tutar. İnşallah bu ay iyi haberler almaya devam ederiz

ben de düşünmüyorum ovu almayı... yapmayı... hep kafanda oluyor bu nedenle.
sende 1 2 ay daha dene sonrasında eşle beraber gidersinin yaşı da var diyorsun.. bi bakarlar.
inşallah hayırlısıyla gelir bebişler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…