Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet canım aynen iyi düşünelim iyi olsun..:KK50: sende durum neydi yazdıysan da atlamış olabilirim?:110:
Benim durum beklemedeyim bat 13 ocak bklm ama bu ay ilk defa bati bekleneden test yapasim var bugün test akirsam yarın yapicam var gibi hissediyotum belirtilere dayanarak vücudumu tanıdığım kadarıyla bu ay farkli tepkiler var insAllah:KK53::KK28:

Benim durum beklemedeyim bat 13 ocak bklm ama bu ay ilk defa bati bekleneden test yapasim var bugün test akirsam yarın yapicam var gibi hissediyotum belirtilere dayanarak vücudumu tanıdığım kadarıyla bu ay farkli tepkiler var insAllah:KK53::KK28:
Aa senin de az kalmis ee tabi burda heveslendin.. insallah vardir cnm. Ne kadardir istiyorsun kuzun kac yasinda?

Günaydın kuzummmm
günaydınlaaarr :KK200: bat gününden MERHABA :KK71::KK71:
ne ağrım var ne giden gelen şimdilik... hani geleceğini anlarsın ya.. hiç gelecek gibi değil :oops:
:duduk: görene kadar umut vardır varmış gerçekten :KK70: :dondurma:
İnşallaahh gelmiiicccciiiiikkkk :))

dvtb dvtb daha erken kız zaten :)
H E H E elcin de yapmıstır sabah rutininden:rolleyes:
Evet yaptım nego :KK70:
ABAD1875-737D-4E02-B04B-D625C4606998.jpeg
Ama napmıyoruzzz umudumuzu kaybetmiyoruz çunku daha batlarımıza var :KK70:
6 ve ya 5 gün :KK70:

Aa senin de az kalmis ee tabi burda heveslendin.. insallah vardir cnm. Ne kadardir istiyorsun kuzun kac yasinda?
Aynen vala gördükçe dayanamıyorum snrm 4 yaşında kızım var 8 9 aydır istiyoruz cnmbi de kızımda çok geç öğrendim bunda biraz erken öğrenmek istiyorum sanırım ondan acelem test konusunda :)
Sen ne kadardır istiyorsun cnm var mi evladın

X