Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
13 Kasım bat

Kızlar bende ilk bebeğime tüp bebekle kavuştum. Şuan 28 aylık falan oglum. Tabi korunmuyoruz biz. Ama bu ay 20 ekimde adetim bitti 7 gün sonra kahverengi bi leke geldi. Devamı gelmedi. İlk defa başıma böyle birşey geldi. Ve acayip şekilde göğüs uçlarım acıyor. Hamile olabilir miyim diye düşünmeden edemiyorum yarın bir doktora görüncem kist olmasından da korkuyorum. Hepimizin hakkında hayırlısı.

günaydın canım benimde 3 Kasım çok sabirsizim yapayım diye ama tutabildigim kadar tutcam kendimi arkadaşların dediği gibi bazı belirtiler var ama belki vücudum bana oyun oynuyor bakalım hayırlısı en. Azından cumaya kadar beklesem çok iyi

Günaydınkızlar.bat a 8 gün kala sabah ilk idrarla test yaptım yine negatif.Hamile olsam çıkardı herhalde yaa?
Canim 8 gun cok erken. Adetten 2 gun once negatifi gorup, adet gunu geldiginde pozitifi yakalayan var. Beklemek zor tabi ama acele etme canim. Insallah guzel sonuclar alirsin.

Kizlar ovulasyon testiyle piki yakaladigim zaman goguslerim agirmaya basladi ve 2 gun gecti hala agiriyor neden acaba, dollenme olmadimi acaba cunku benim her ay adetten once 2 hafta goguslerim sizlamaya baslar

Kizlar ovulasyon testiyle piki yakaladigim zaman goguslerim agirmaya basladi ve 2 gun gecti hala agiriyor neden acaba, dollenme olmadimi acaba cunku benim her ay adetten once 2 hafta goguslerim sizlamaya baslar

Benim de ovu dan beri göğüslerim kasıklarım ve belim ağrıyor, hayra yoralım :)

Kızlar hepinize teşekkür ediyorum. Bu ay hamile degilsem daha da korunacagiz. Sanki bu ilk ve son sansim diye düşünüyorum ve sanki istiyorum bu bebeği. ..
Neden ki bir seferde küstüm oynamıyorum gibi olmuş bence kendine de bebeginede zaman ver sartlama uzun zaman bu durumu yaşayıp ilk günkü gibi umut edenler var birde bebeğini doğurup kavusamayanlar hiç bir kaybın yokken çok şükür bu kadar erken pes etme Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…