Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim şifa olsun sanada. Nette gezinirken gördüm. Insallah işe yarar.

Kızlar eşim test yaptırdı. Bilen varsa bi bakabilir mi ne anlama geliyor

Eklentiler

• Screenshot_2017-10-27-21-27-11-280.jpeg
    35 KB · Görüntüleme: 61
Kızlar bu erken gebelik testini bizim eczanese
Teşekkür ederim kızlar dualarınız için.. benim için her ay çok kritik. 39 yaşındayım ve ailemde erken menopoz vakası var
Canim hiç düşünme öyle şeyler,insalah sağlıkla alacaksın kucağına evladını.ilk çocukmu olacak szinkide

Kızlar bu erken gebelik testini bizim eczanese

Canim hiç düşünme öyle şeyler,insalah sağlıkla alacaksın kucağına evladını.ilk çocukmu olacak szinkide
Teşekkür ederim canım çok şükür bir oğlum var, kardeşi olsun istiyoruz

Kızlar bat'a 7 gün var. Az önce wcde pembe bir lekelenme fark ettim. Nolur bu sefer yerleşme kanaması olsun Allah'ım
Benim yerlesme kanama daha ileriki haftalarda olmustu ama yeni hamile kalanlarda hep duydum bunpembemsi kanamayi bence olabuluu yani insallah :)

Teşekkür ederim kızlar dualarınız için.. benim için her ay çok kritik. 39 yaşındayım ve ailemde erken menopoz vakası var
Bizim ailede de var ne yazikki ama sendr olacagi anlamina gelmiyor ins cok tez zamanda bugunse yarina kalmadan hamilr kalirsin canim ben ilk gebeligimde ondan hemen evlenir evlenmez istemistim simdide ondan cok arayi acmak istemiyorum

Aynen canım birinciyi bir yılda doğurdum ben de.. ama doğumdan sonra vücutta herşey değişiyor, şimdi işler zorlaştı. Düşükler kimyasallar.. hakkımızda hayırlısı..

Olacak inslalh canım bende 32 yaşındayım acaba geçmi kaldım diye düşünüyorum.3 yıl korundum keşke ilk yıl doğursaydım şimdi 2 yaşında olurdu
Bende 34 yaşındayım. 3,5 yıl oldu evleneli. Hic korunmasaydik keske. Alt komsumla ayni anda evlendik. 2. cocugunu dogurdu.

Olacak inslalh canım bende 32 yaşındayım acaba geçmi kaldım diye düşünüyorum.3 yıl korundum keşke ilk yıl doğursaydım şimdi 2 yaşında olurdu
Geç değil canım niye geç olsun ki?Ben de 32 yaşındayım 3.kız olursa inşAllah 37 '38 yaşlarında da dördüncüsü isterim diye düşünüyorum. Tabi RABBİM verirse

Geç değil canım niye geç olsun ki?Ben de 32 yaşındayım 3.kız olursa inşAllah 37 '38 yaşlarında da dördüncüsü isterim diye düşünüyorum. Tabi RABBİM verirse
Bak aynı yaştayız sen 3. ye niyetlisin ne güzel.ama bende ilkinden sonra hemen 2. Yapacağım hiç ara vermicem.en fazla 1 yıl.nasip olur inslallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…