Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende hamile olarak girmek istiyorum 2018 e bebeğimi kaybettim 15 gün önce rabbim inşallah hayırlı uzun ömürlü bebekler nasip eder isteyen herkeze 2018 huzur mutluluk getrir bize
Başın sağolsun Allah birdaha yaşatmasın inşallah. Adet tarihin ne canım?

Kimin böbreklerinde taş vardı kızlar. Bu tarifi uygulasın iyi gelir belki.

Çörek otu, bal ve tarçın böbreklerde meydana gelen kum ve taşın düşmesini sağlar. 4 su bardağı suyun içine 3 yemek kaşığı öğütülmüş çörek otu eklenerek kaynatılır. Bir taşım kaynadıktan sonra ocaktan alınarak süzülür. İçine 2 yemek kaşığı bal ve 1 şeker kaşığı tarçın eklenerek karıştırılır. Elde edilen karışım bir gün ara ile günde 3 çay bardağı olacak şekilde içilir.

Çörek otu, bal ve tarçın böbreklerde meydana gelen kum ve taşın düşmesini sağlar. 4 su bardağı suyun içine 3 yemek kaşığı öğütülmüş çörek otu eklenerek kaynatılır. Bir taşım kaynadıktan sonra ocaktan alınarak süzülür. İçine 2 yemek kaşığı bal ve 1 şeker kaşığı tarçın eklenerek karıştırılır. Elde edilen karışım bir gün ara ile günde 3 çay bardağı olacak şekilde içilir.
Benim var canım hatta bugün de doktordaydım. Korunmadığımı bebek ihtimallene karşı ne ilaç verdi ne tedavi. Adet olursam yani bebek olmazsa iyice Araştırmalar olacak idrarda ki kan baya fazla çıktı bu tarifi de deneyeceğim ilaç içmekten iyidir şifa niyetine çok sağol .

Aynı durumdayız canım 6 Kasım benimde ve inanılmaz karin agrisi ve kasık ağrısı yaşıyorum.. düşük sonrası hic korunmadim ben bakalım hayırlısı artık..
valla dusun sonrasi rahim temizlendigi icin hamile kalmak cok kolay olur diye dusunmustum belirtilerinde var surda ne kaldiki 6 kasima insallah tez xamanda guzrl haberlerini aliriz

Merhaba arkadaşlar
8 senelik evliyim bir kızım var 6 yaşında. Geçen ay 30 eylül de 2. Gebeliğim 7 haftalıkken kalbi durunca kürtajla sonlandı çok çok yıprandım. Ama dr um hiç korunma dedi ve bu ay tekrar denedik sindi merak ediyorum 30 ekim de adet olmayı bekliyorum ama inşallah gelmez reglim. Adete 7 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif bir daha yapmicam dedim ama bugün adete 3 gün varken akşam 5 te bir daha test yaptım bu kez normal gebelik testiydi o da negatif tabikii sol kasığımda devamlı seğirme var ayak bileklerim çok kaşınıyor hatta yara yaptım yani göğüsüm adet olacakmışım gibi sert ve çok sivilcelendim hafif içim bulanıyor gibi ama emin olamıyorum psikolojikmi diye arkadaşlar sizce yarin kan testi vereyim mi yoksa adet geçsin diye bekleyeyimmi nolur sizce ne yapayım çok heyecanlıyım
Ben erken gebelik testinede inanmiyorum ogluma gebeyken 1 hafta once yaptim hatta soylr soyluyum pazartesi yaptim negatif cikti arkadaslarimin israriyla cuma yinr yaptim onda silik cikti kan verdim hamileydim. Testen sonuc alabilmek icin reglinin gecmesini bekle bencd cnm.

İnsallah canim benim.esim ilac kullaniyo zaten sperm sayisi az cikti daha on gundu lr fln kullaniyo insallh kasima kadar duzelmis olur hersey
Oo kasima dolu dolu girelim insallaah. Valla ben esim ne durumda bilmiorum grip olma aman hasta olma die elime ne gecerse dayiyorum ama ins oyle sperm sayisinda falan azlik yoktur yoksa işim yas valla

Benim var canım hatta bugün de doktordaydım. Korunmadığımı bebek ihtimallene karşı ne ilaç verdi ne tedavi. Adet olursam yani bebek olmazsa iyice Araştırmalar olacak idrarda ki kan baya fazla çıktı bu tarifi de deneyeceğim ilaç içmekten iyidir şifa niyetine çok sağol .
Insallah iyi gelir canim. Şifa olsun bir an önce iyileşirsin umarım.

Yok canım benim çocuk bizde istiyoruz nasip olursa artık.Bu ay olmadı kısmet inşallah diğer aya.Bakalım daha yeni başladık denemeye.:oops:
Rabbim hemen verir inşallah 6 ay içinde bi sıkıntı yoksa olur doktorlar diyo tabi bazen 1 yılın sonunda da olabiliyo her zaman hayırlısı olsun geç olsun güç olmasın kaybetmek çok zor çünkü inşallah sağlıcakla kalırsın hamile

Başın sağolsun Allah birdaha yaşatmasın inşallah. Adet tarihin ne canım?
Teşekkür ederim rabbim kimseye yaşatmasın bu acıyı 9 yada 10 kasım canım inşallah olmam bile diyemiyorum aynı şeyleri yaşarım diye inşallah hayırlı bi vakitte gelsin kucağıma alayım bu sefer

Haklısın canım devlet karşılıyor mu tüp bebeği araştırdın mı hiç

İns canım
Bakalim canim , henüz o raddeye gelmedik insallah da gelmeyiz . Yeni tahlillere başlıyoruz bu ay ama ilk defa ovualsyin kullanarak denedik . Ve duzenli iliski olmadi hic o yuzden beklemedeyim .senin nasıl

Ay kasıklarım çok ağrıyo beyaz akıntım var midem bulanıyo ölcem meraktan ya :oops:

Merhaba arkadaşlar
8 senelik evliyim bir kızım var 6 yaşında. Geçen ay 30 eylül de 2. Gebeliğim 7 haftalıkken kalbi durunca kürtajla sonlandı çok çok yıprandım. Ama dr um hiç korunma dedi ve bu ay tekrar denedik sindi merak ediyorum 30 ekim de adet olmayı bekliyorum ama inşallah gelmez reglim. Adete 7 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif bir daha yapmicam dedim ama bugün adete 3 gün varken akşam 5 te bir daha test yaptım bu kez normal gebelik testiydi o da negatif tabikii sol kasığımda devamlı seğirme var ayak bileklerim çok kaşınıyor hatta yara yaptım yani göğüsüm adet olacakmışım gibi sert ve çok sivilcelendim hafif içim bulanıyor gibi ama emin olamıyorum psikolojikmi diye arkadaşlar sizce yarin kan testi vereyim mi yoksa adet geçsin diye bekleyeyimmi nolur sizce ne yapayım çok heyecanlıyım

Canım biraz sakin ol ama böyle olmaz ki biraz bekle bakalım kendini bu kdr yıpratma lütfen

Bakalim canim , henüz o raddeye gelmedik insallah da gelmeyiz . Yeni tahlillere başlıyoruz bu ay ama ilk defa ovualsyin kullanarak denedik . Ve duzenli iliski olmadi hic o yuzden beklemedeyim .senin nasıl

İns canım bizde ins gelmeyiz bir boş gebeligim bir kimyasal gebeligim oldu kimyasal gebelikten sonra korunmadik ama çok da ilişki yasamadik canım annemi kaybedi daha yeni oldu eşim de sağ olsun çok ısrar etmesi ben istiyorum bebek diye o kimyasal oldu sonra ondan da gözüm korkuncu 2 ay ilişkiye girmedik açıkçası biraz açık açık yazıyorum ama :KK43: daha yeni başladık desem yeridir şimdi kan pıhtılaşma su için kan verdim bugün arayıp çıktı mı diye soracaktım unuttum :KK12:

Bende var ama ben düşürdüm şimdilik günde 3 litre su içiorum çok kötü bir ağrısı var.Doktor bana normal doğum yapmış kadar oldun dedi.Benim vücutta taş yapıyomuş.Bu tarifini deneyeceğim canım çok sağol...
:KK15::KK15:

Canım biraz sakin ol ama böyle olmaz ki biraz bekle bakalım kendini bu kdr yıpratma lütfen
Annen için çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin annene . Allah yardımcın olsun kolaylık versin inşallah

İns canım bizde ins gelmeyiz bir boş gebeligim bir kimyasal gebeligim oldu kimyasal gebelikten sonra korunmadik ama çok da ilişki yasamadik canım annemi kaybedi daha yeni oldu eşim de sağ olsun çok ısrar etmesi ben istiyorum bebek diye o kimyasal oldu sonra ondan da gözüm korkuncu 2 ay ilişkiye girmedik açıkçası biraz açık açık yazıyorum ama :KK43: daha yeni başladık desem yeridir şimdi kan pıhtılaşma su için kan verdim bugün arayıp çıktı mı diye soracaktım unuttum :KK12:

X