Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dualarım seninle canım Rabbim en kısa sürede hayırlı, sağlıklı bir evlat nasip eder insaAllah.. Sınavın ağır fakat Allah'ın sevdiği kulusun ki bu imtihanı yaşatmış sana..

Yani dr a soyle verdirirse ver bence

Başın sağolsun canım çok zor Allah ım en kısa sürede sana hayrlı bir evlat nasip eder inşallah.

Başın sağolsun canım çok zor Allah ım en kısa sürede sana hayrlı bir evlat nasip eder inşallah.

İnşallah canım allah razı olsun isteyen herkeze hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah rabbim kürtajın peşi kolay olur diyen var zor olur diyen var kafam allak bullak korunmayı düşünmüyorum zaten inşallah rabbim yeniden nasip eder sağlıklıca

Adet tarihin ne canım?

Sen kafanı fazla yorma çok fazla düşünme herşeyin hayırlı bir zamanı vardır elbet.Bir kapıyı kapatan diğer kapıyı açar üzülme sen. Bende çok duydum kürtajdan sonra daha kkolay hamile kalınıyormuş

11 kasım

İnşallah hayırlıs canım çok takmıyorum sadece bazen aklıma geliyo şuan şu kadar haftalıktı şu ay doğucaktı falan diye arada aklıma geliyo üzülüyorum ama herşeyin hayırlısı biliyorumki kafaya takınca olmuyo ben dikkat etmediğim bi ay hamile kaldım herşeyin hayırlısı elbette senin çocuğun varmı

Merhaba arkadaşlar
8 senelik evliyim bir kızım var 6 yaşında. Geçen ay 30 eylül de 2. Gebeliğim 7 haftalıkken kalbi durunca kürtajla sonlandı çok çok yıprandım. Ama dr um hiç korunma dedi ve bu ay tekrar denedik sindi merak ediyorum 30 ekim de adet olmayı bekliyorum ama inşallah gelmez reglim. Adete 7 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif bir daha yapmicam dedim ama bugün adete 3 gün varken akşam 5 te bir daha test yaptım bu kez normal gebelik testiydi o da negatif tabikii sol kasığımda devamlı seğirme var ayak bileklerim çok kaşınıyor hatta yara yaptım yani göğüsüm adet olacakmışım gibi sert ve çok sivilcelendim hafif içim bulanıyor gibi ama emin olamıyorum psikolojikmi diye arkadaşlar sizce yarin kan testi vereyim mi yoksa adet geçsin diye bekleyeyimmi nolur sizce ne yapayım çok heyecanlıyım

Yok canım benim çocuk bizde istiyoruz nasip olursa artık.Bu ay olmadı kısmet inşallah diğer aya.Bakalım daha yeni başladık denemeye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…