Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olacak inslalh canım bende 32 yaşındayım acaba geçmi kaldım diye düşünüyorum.3 yıl korundum keşke ilk yıl doğursaydım şimdi 2 yaşında olurdu

Bende 34 yaşındayım. 3,5 yıl oldu evleneli. Hic korunmasaydik keske. Alt komsumla ayni anda evlendik. 2. cocugunu dogurdu.
:dua::dua:
Ben de 33 kızlar... Bu sene bebiş olurmu ki???

valla dusun sonrasi rahim temizlendigi icin hamile kalmak cok kolay olur diye dusunmustum belirtilerinde var surda ne kaldiki 6 kasima insallah tez xamanda guzrl haberlerini aliriz

Ben erken gebelik testinede inanmiyorum ogluma gebeyken 1 hafta once yaptim hatta soylr soyluyum pazartesi yaptim negatif cikti arkadaslarimin israriyla cuma yinr yaptim onda silik cikti kan verdim hamileydim. Testen sonuc alabilmek icin reglinin gecmesini bekle bencd cnm.

Oo kasima dolu dolu girelim insallaah. Valla ben esim ne durumda bilmiorum grip olma aman hasta olma die elime ne gecerse dayiyorum ama ins oyle sperm sayisinda falan azlik yoktur yoksa işim yas valla
Evet canim doktor demis olma ihtimali var ama dusuk ihtimal demis o yuzden test yaptirsaniz iyi olur canim

Genetik olduğu söylenir canım, yüksek ihtimalle senin de ikizin olur :KK49::KK49:
Işte o zman yaşadım ben,ikisini bir arada büyütür giderim.aminnnn
Bu arada annem beni 42 yaşında doğurdu,istenmeyen cocuktum ama şimdide en çok beni sever sen olmasan napardım der
Ablamda 41 yaşında süpriz bir gebelik yaşadı oda geçen yıl doğum yaptı.
Yanii sakin ümitsizliğe kapılmayın 40indan sonrada çatır çatır doguruluyor

Bu arada annem beni 42 yaşında doğurdu,istenmeyen cocuktum ama şimdide en çok beni sever sen olmasan napardım der
Tekne kazıntısı kıymetli olur, yaş kemale erince anneler daha iyi biliyor kuzuların değerini.. evet ileri yaşta doğumlar oluyor. Sizin ailede varsa hele senin için büyük avantaj genetik yatkınlık var demektir. Sen uzun süre korunduğun için vücut adapte olamamıştır. Şöyle bi silkelen, aynaya bak ve kendine bi nutuk çek :) artık zamanı geldi de, nazı bıraksın :KK33:

Ikiz genetik ve annr tarafindan aliniyor yani annen ve ablanda varsa sende olma ihtimali cok yuksek benimde halamda var ama bende simdi bi tanr oldugu icin tek olsun benim olsun ilkinde bende istiyordum ikizi

Tekne kazıntısı kıymetli olur, yaş kemale erince anneler daha iyi biliyor kuzuların değerini.. evet ileri yaşta doğumlar oluyor. Sizin ailede varsa hele senin için büyük avantaj genetik yatkınlık var demektir. Sen uzun süre korunduğun için vücut adapte olamamıştır. Şöyle bi silkelen, aynaya bak ve kendine bi nutuk çek :) artık zamanı geldi de, nazı bıraksın :KK33:
Hahah güzel taktik canım herkes haddini bilsin degilmi

Ben 12 gunden basladim,12 gun cok silik cikti, 13 gun daha koyu, bugunde 14 gun cok koyu cikti ikinci cizgi. Koyu cizgiyi yakaladim insallah bu ay olur cok umutluyum.
hadi insallah canim. Hayirli haberlerini bekliyoruz.
Onumuzdeki ay ben de 12.gunden baslarim. Adet olunca testi satin alirim. Bir de oyle deneriz =)

Böyle doğurgan bir ailede hiç yakışmıyor falan de, bir an önce normale dönsün bünye :)
Yani bu kadar ümitten ve hayalden sonra az önce wcye gittim regl olmuşum.hemde daha 3 gün varken hiç bu kadar erken olamamistim şimdi pembe kan geldi tuvalet kagidina biraz

Yani bu kadar ümitten ve hayalden sonra az önce wcye gittim regl olmuşum.hemde daha 3 gün varken hiç bu kadar erken olamamistim şimdi pembe kan geldi tuvalet kagidina biraz
İnşallah adet değildir. Kanama artmadan emin olamayız. Hem daha 28,29,30,31,1... tam 5 gün var. Erken gelmez diyorsan başka bir iş vardır.. yerleşme kanaması gibi..

valla dusun sonrasi rahim temizlendigi icin hamile kalmak cok kolay olur diye dusunmustum belirtilerinde var surda ne kaldiki 6 kasima insallah tez xamanda guzrl haberlerini aliriz

Ben erken gebelik testinede inanmiyorum ogluma gebeyken 1 hafta once yaptim hatta soylr soyluyum pazartesi yaptim negatif cikti arkadaslarimin israriyla cuma yinr yaptim onda silik cikti kan verdim hamileydim. Testen sonuc alabilmek icin reglinin gecmesini bekle bencd cnm.

Oo kasima dolu dolu girelim insallaah. Valla ben esim ne durumda bilmiorum grip olma aman hasta olma die elime ne gecerse dayiyorum ama ins oyle sperm sayisinda falan azlik yoktur yoksa işim yas valla
O zaman günler çabuk geçsin hepimize mutlaka yazicam şu pazartesi gelmez oldu bana

İyi akşamlae herkese. Ovulasyon testi yapan arkadaşlar yumurtlamalarını anlamadığınız içinmi emin olmak için mi yapıyorsunuz. Birde ayda bir kere oluyor bu olay dimi benimki oldu bitti. Bir daha yapmaz olduk o işi :)

O zaman günler çabuk geçsin hepimize mutlaka yazicam şu pazartesi gelmez oldu bana
Ne kaldiki pazartesiye benim öğrenmeme 1 aydan fazla var daha kocami gun asiri halvet olmaya kandirmasi var var oglu var oooo keske benimde pazartesiye belli olacak olsaydi :KK43: guzel haberler ver bu arada heee bizlerede moral olsun insallah

X