Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tüp bebeği devlet karşılıyor ama bazı şartları var en az 2 aşılama rahim filmi hiç çocuğun olmaması vs karşılıyor dediğimde bir kısmını örneğin özelde 5bin tlyse devlette 2 bin 3 bin gibi bişey oluyor bende bu aşılamam tutmazsa tüp bebeğe geçicem üniversite hastanesinde yaptırıyorum ordan kulaktan dolma bilgiler :)

Kizlar benim ovulasyon testim bugun koyu cikti, yani ovulasyon gunum bugun. Bu gece ve yarin gece iliskiye girsem yeterli mi?
Eşinde sıkıntı yoksa gir derim çünkü hareketlilik falan azsa arka arkaya ilişki olunca iyice hareketsizleşiyorlar diye biliyorum

Reactions: D-E
Yani ayni birimde kromozom testide aliyorlar.dierlerini adettede baktrabilirsin .ama en onemlisi pihtilasma zaten.onun sonucunu aldinmi beklemeye gerek yok

Bende hamile olarak girmek istiyorum 2018 e bebeğimi kaybettim 15 gün önce rabbim inşallah hayırlı uzun ömürlü bebekler nasip eder isteyen herkeze 2018 huzur mutluluk getrir bize
basin sag olsun canim. Aminn insallah

Kizlar benim ovulasyon testim bugun koyu cikti, yani ovulasyon gunum bugun. Bu gece ve yarin gece iliskiye girsem yeterli mi?
yeterli olur herhalde canim. Zaten 2 ila 5 gune kadar canli kalabiliyor ya.
Ben de onumuzdeki ay ovulasyon testi alacagim. Sen adetin bitince her gun yaptin mi test, yoksa 12.gunde falan mi basladjn

sağol canım aynen zor olmazmı herseyini almışken hazırlamışken hastaneden onla eve döncektık 3 kişi olcaktık ama elim boş döndü çok zordu ((
Canim başın sağ olsun. Allah tez zamanda saglikli sihhatli evlatlar nasip etsin sana. Bende 9 haftalikti kaybettim cok uzuldum. Seninkinin yaninda hicbir seydir şimdi anladim. Allah kimseye evlat acisi vermesin.

yeterli olur herhalde canim. Zaten 2 ila 5 gune kadar canli kalabiliyor ya.
Ben de onumuzdeki ay ovulasyon testi alacagim. Sen adetin bitince her gun yaptin mi test, yoksa 12.gunde falan mi basladjn
Ben 12 gunden basladim,12 gun cok silik cikti, 13 gun daha koyu, bugunde 14 gun cok koyu cikti ikinci cizgi. Koyu cizgiyi yakaladim insallah bu ay olur cok umutluyum.

Pozitf ciktiktan sonra catliyor.benim bikere pozitften 4 gun sorna catladi.oyuzden bence 1 hafta gun asiri degerlendirin.gerci spermler yasiyir ben ikizlerime ayni iliskiyle hamile kalnisim ve bi bebek dierinden 4 gun kucuktu.yum dan sonra 10 gun iliskiye girmemkstim okadar yasamis o iliskideki spermler

Canım başın sağolsun bende doğumdan sonra bebeğimi kaybettim yakın zamanlarda yüreğimiz yanmış Mart 30

Benim bulunduğum yerde bir tane özel poliklinik yapıyor onada 2 ay önce sorduğumda 9Bin lira dediler. yani 3 defa ücretsiz diye birşey söylenmedi doktorum tarafındanda.
Ne kdr pahaliymis

Ohaaa

Yani ayni birimde kromozom testide aliyorlar.dierlerini adettede baktrabilirsin .ama en onemlisi pihtilasma zaten.onun sonucunu aldinmi beklemeye gerek yok

Ya ben kromozom aldirmadim bilmiyordum bir kere daha sonucu almaya gittiğimde mı vereceğim bir daha yani

kubra5505 canım çok üzüldüm gerçekten Allah sabır versin söyle düşün ahirette o minikler şefaati var diye duymuştum doğru hatırlıyorum ins

Kızlar ben adet oldum ilk defa bu kadar erken oldum Pko var bu ay hayıt kullandım sanırım ondan inşallah öbür ay diyeceğim ama eşim göreve gidecek suriyeye yani zor inşallah 3 ay sonra

Doğumdan önce mi sonra mı kaybettim basın sagolsun aynı dertten iz
Hamileyken kalbi durdu kürtajla sonuçlandı canım sabrımın tükendiği anda gelmişti yavrum ama olsun hayırlısı buymuş aslında hemen hamile kaldım denemenin 4 ayı hamileydim ama vajinusmus problemi yaşadım 9 ay sıkıntılar geldimi terk etmiyo sanki. Yine şikayet etmiyorum hamdolsun senin doğumdan sonramı vefat etti bebeğin allah sabır versin ne kadar oldu nasıl oldu

Son düzenleme:
Kızlar ben adet oldum ilk defa bu kadar erken oldum Pko var bu ay hayıt kullandım sanırım ondan inşallah öbür ay diyeceğim ama eşim göreve gidecek suriyeye yani zor inşallah 3 ay sonra
Uzulme canim, hayirlisi olsun

Basin sag olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…