Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
DAYANAMIYORUM BU ERKEN GEBELIK TESTINI YAPMAK ISTIYORUM AMA YOK DUR GECSIN ADET ÖYLE YAPAYIM DIYORUM KAFAMDA DELI SORULAR

canım az daha dayn bende öyle düşünerek yaptım bi sonuç alamadım relg oldum üzerine olma diye birşeyde varmış ama bilmiyorum kan vermem lazım hüsran olucak diye gitmiyorum inşallah hamişsindir

canım az daha dayn bende öyle düşünerek yaptım bi sonuç alamadım relg oldum üzerine olma diye birşeyde varmış ama bilmiyorum kan vermem lazım hüsran olucak diye gitmiyorum inşallah hamişsindir

ıns hamısızdırrr kız beklıcem artık napayım yakın arkadasımın 10 gun kala erken gebelık testı yapmıs cıkmıs oyzuden bı baksammı demıstım aman neyse sabretcem

uzulme canim, burada hepimiz birlikte bekliyoruz. İnsallah hepimize hayirli saglikli evlatlar nasip olsun
Doktor direkmen tüp bebek diyor gitmez miyim hiç neredeyse 6 ay boyunca sürekli gittim
canim devlet 3 defa tup bebek masrafini karsiliyor diye biliyorum
basin sag olsun Rabbim yardimcin olsun canim. Allah bu imtihaninin mukafatini kat kat versin iki.cihanda da

Tüp bebek çok zor Allah herkese kolaylık versin gerçekten maddi manevi

Sağol canım ama devlet karşılamıyor artık

BAŞINIZ SAĞOLSUN.ALLAH HAYIRLI ZAMANDA KUCAĞINIZI SAĞLICAKLA DOLDURMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH

Ablamda yaptirdi devlet karsilamiyor bi ara karsilayacak die haber cikmisti ama hacettepede yaptirdi oda iğnelere ayri doktora ayri derken 15bine oldu sanirim doktorunun ozel muayenehanesi vardi oda baya masrafli olmustu ama şükür ilk denemesindr basarili olmustu

Aynen canım öyle devlet karşılamıyor bize 9bin dediler ama eşimin diğer değerleri yüksek olduğu halde sperm sayısı az o yüzden fazla güvenemiyoruz ilk denemede olurmu bilmiyoruz

Aynen canım öyle devlet karşılamıyor bize 9bin dediler ama eşimin diğer değerleri yüksek olduğu halde sperm sayısı az o yüzden fazla güvenemiyoruz ilk denemede olurmu bilmiyoruz
Asilama yumurta catlatma falan denedinizmi yoksa direk tup bebekmi dediler?

Kizlar benim ovulasyon testim bugun koyu cikti, yani ovulasyon gunum bugun. Bu gece ve yarin gece iliskiye girsem yeterli mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…