Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimki başka bir program galiba

Aynen canım başka program seninkisi daha şekil :)

Buda güzelmiş ben illa yazma gereği duyuyorum 2015 ten beri not tuttuğum exel takvimim var daha kalıcı geliyor

Aslında böyle bir program.isini çözer tatlım herşeyi not alabiliyorsun ilacını felan hemde kendinden şifreli

ne alaka ya 10-15 gün kim sabrederki

Ben terör bölgeaindeyim hastaneye ulaşımım zor oluyor doktorumuz da bunu biliyor belki netleştirmek için de söylemiş olabilir bilmiyorum ben mümkün değil bekleyemem zati

Nerdeeee bende öyle sabırrr batım 8 kasım Ben 6 sında başlarım test yapmaya meraktan

Keşke gebelik testleri de bir kutuda 5-10 tane satılsa

Kızlar 15 gün muhabbeti su yüzden var benim de başıma geldi doktora gittim işte erken gebelik alıp çıkmıştı ertesi gün de gittim adetimi bir gün geçtim dedim 10 gün sonra düşük yaptım yani kimyasal o zaman doktor dedi ki sizin gibi heyecanlı tipler yapıyorsunuz böyle testleri sonrasında üzülüyorsunuz normalde beklesen bunu adet diye geçiştirip kendinizi uzmeyeceksiniz dedi

Ama canım benim on gün adet gecikmesi olmaz biz bunun bilincindeyiz. Doktorlar da bizi iyice aptal sanıyor. Ayrıca kanama da sular seller gibi, adet sanılacak gibi olmadı benimki... Velhasıl kelam, takip iyidir, dozunda, kararında

Kizlar benm bat 26 ekimdi acaba yarın test yapsam mı dyrm.bide normal testlerde cılar mi ki yoksa erkn gebelik testi mi olsa karar vermedm bnm adetm 2 aydr 4-5 gun geç oluyo da

bu senede buna katilalim ins ugurlu gelir. Zar zor hamile kalmistim 18.ayda ikizdiker pihtilasmasan kaybettim.dusukten sonra bikez adet okdum.1.5 aydr yumurtlamadm henuz.yumurtlayinca bat veririm bnde

Kızçeler ağız kuruluğu aşırı şu içme isteği yaşayan varmı.ben 3 4 gündür şu icmelere doymuyorum ne kadar icsemde ağzımda hep kuruluk var.ve iştahım aldı başını gidiyor şimdi çorba ısıttim bu saate onu içiyorum koca ekmekle

Ben hamileligimn 5. Haftasinda oyleydim.normald ehic su icmem o 2 3 hafta suya doymuyordum

Koca ekmek kısmına sesli güldüm ben de doymak bilmiyorum.. şu genelde içmem hala içmiyorum ama ağzımda kuruluk ve metal tadı var

Ye canım ye inşallah bebişe gidiyordur yediklerin o acıktırıyordur seni....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…