Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
cok bunalıyorum hamile kalamayacakmışım gibi bir düşünceye sahip oluyorum üzülüyorum da hayal kırıklığına uğruyorum her defasinda
Negatif dusunmuyoruz siliyoruz negatif dusunceleri aklimizdan
Hepimiz kalcaz Allahin izniyle

ya benim bir adet baslangicimdan diger adet baslangicima genel olarak 32-33-34 gün geçiyor bu normal mi :/
hep oyle ama çok bi şaşma yok..
Yumurta tembelligi gibi bisey mi acaba Allah gostermesin
Ben dogum kontrol ilacini biraktigimdan beri duzensizim kafayi yicem

Negatif dusunmuyoruz siliyoruz negatif dusunceleri aklimizdan
Hepimiz kalcaz Allahin izniyle
belki gorebilirsin cok silik bir cizgi arkadaslarim var ama cok kucuk normal gebelik testinde henuz cikmaz kan testi yaptir diyolar sonra korkuyorum hayal kırıklıgı yasamakdan

bakıcam artık 1 sene dusunmuyorduk ama simdik olmayacakmis korkusuna kapildigim icin olsun 1 tane 2 korunurum filan diyorum .s
Valla bende aynisini dusunuyorum 1 tane olsun yeter enazindan o duyguyu yasayayim 1 tane evladim olsun hepimizin olsun evlatlari vallahi cok zor ha oldu ha olcak diye umutlanmak

Valla bende aynisini dusunuyorum 1 tane olsun yeter enazindan o duyguyu yasayayim 1 tane evladim olsun hepimizin olsun evlatlari vallahi cok zor ha oldu ha olcak diye umutlanmak
ben oylesine test yapmisdim ilk basta sonra negatif cikinca cok moralim bozuldu birde adet duzensizligim oldugu icin . korktum kadin hastaliklarina gittim zaten kan verdim sonuclari alacam ultrasona girecem bakalim doktor %50 dedi hamile kalman oda cok moralimi bozdu

Insallah mutlu haberlerimizi burda paylasiriz canim
Bazi doktorlar insanlari boyle diyerek morallerini bozuyorlar bence aldiris etme baska doktora git cunku doktor onemli guven vermesi gerek sonra her sordugun soruya ictenlikle sevgiyle cevap vermesi gerek

aslinda cok tatli bir bayan ve tedaviside cok iyi turkiyenin bir cok yerinden geliyorlar muane olmak icin.

Selam kızlar 3yillik evliyim 2 dusugum var 2.dusugumu 2 hafta önce yaptım Rabbim kimseye yasatmasin çok zor doktorum araştırmam gerek dedi kan pıhtılaşma tahlili hormon ve açlık kan şekeri de dahi bir takım tahliller istedi bu konuda bilgisi olan varmı acaba Rabbim tez zamanda sağlıklı hayırlı bebekler nasip etsin inşallah hepimize

Bende 2.5 ay once ikizlerimi kaybettim.arastrma hastanesinde dedigin tahilleri yaptrdim.pihtilasma 20 gund ecikiyor dierleri 2.5 3 aya cikiyor.ben ilk dusugum olmasina ramen 3 kez dusuk yaptm dedim ve oyle verdim tahlillerimi.tibbi genetik bolumune randevu alip.iyikide vermisim.pihtilasma yatkinligi cikti bende.ihmal etme bence sende ver yakin zzamanda

Saol bilgilendirdigin için en kısa zamanda gidicem yalnız adetin 3.gunu yaptirmam istendi sizdemi öyle yaptırdınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…