Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bisey sorabilir miyim kizlar.benim bat bugundu ama 30 eylulde adet oldum ve 28 gunde birdir periodum.simdi adet gecikmesi diyebilmek icin 30 ekimimi beklemem

Ben doktora kontrol için gittiğimde bana 10-15 günlük gecikmen olmadan gelme dedi :hasta: Yeni evli olduğumuz için 3 ayın erken bir süre olduğunu söyledi . En az 10 gün geçmeden test yapma dedi . Çok pimpirikli gördü galiba beni :eek:

Ben doktora kontrol için gittiğimde bana 10-15 günlük gecikmen olmadan gelme dedi :hasta: Yeni evli olduğumuz için 3 ayın erken bir süre olduğunu söyledi . En az 10 gün geçmeden test yapma dedi . Çok pimpirikli gördü galiba beni :eek:
ne alaka ya 10-15 gün kim sabrederki

Bisey sorabilir miyim kizlar.benim bat bugundu ama 30 eylulde adet oldum ve 28 gunde birdir periodum.simdi adet gecikmesi diyebilmek icin 30 ekimimi beklemem
Doktorlar gecikme saymak için 5 gün falan diyor ancak bat günü yapılan idrar testi sonuç veriyor. Belki beklemek daha iyi ama bence 28 Ekim, bilemedin 29 Ekim test yapsan çıkar

Hanımlar çin takvimine bakarken hamile kldığımız ay için ekim mi seçmeliyiz ? Son adet tarihini baz alıyor ya doktorlar hesaplamada nasıl olcak bide ben bakayım :halay:

Doktorlar gecikme saymak için 5 gün falan diyor ancak bat günü yapılan idrar testi sonuç veriyor. Belki beklemek daha iyi ama bence 28 Ekim, bilemedin 29 Ekim test yapsan çıkar
Nerdeeee bende öyle sabırrr :KK12: batım 8 kasım :KK49: Ben 6 sında başlarım test yapmaya meraktan :emir_bebek:

Dogru sonucu Çin yasina gore veriyomus tam dogum tarihi lazım google a yaz istersen cintakvimi yasi hesaplama die cikar. Ben cin takvimi ararken bulmust
Şimdi baktım canım teşekkürler. Çin takvimi de rus takvimi de erkek diyo:KK12:ancak her şeyin en iyisini Rabbim bilir...

X