Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bu senede buna katilalim ins ugurlu gelir. Zar zor hamile kalmistim 18.ayda ikizdiker pihtilasmasan kaybettim.dusukten sonra bikez adet okdum.1.5 aydr yumurtlamadm henuz.yumurtlayinca bat veririm bnde
Allah yeniden sağlıklı bir gebelik nasip etsin arkadaşım :anneadayı: ilaçlarını düzenli kullan, kendine iyi bak, moralini yüksek tut olacak inşallah :dua: bu grup çok pozitif, insana iyi geliyor :KK49:

hanımlar bende adet duzensizliği var 3 ayda bir oluyorum neredeyse 2 aylıkda evliyim ekim 1 hastalandim 6 bitti eczaneden ovulasyon testi istedim kadin beni yanlis anlayin erken gebelik testi vermis bende ilk defa yapicagimdan farketmesen yapdim ve 2. cizgi cok silik cıkdı 3 gun sonra 5 tl gebelik testi aldim onda da hic birsey cikmadi bu ne anlama geliyor ?

hanımlar bende adet duzensizliği var 3 ayda bir oluyorum neredeyse 2 aylıkda evliyim ekim 1 hastalandim 6 bitti eczaneden ovulasyon testi istedim kadin beni yanlis anlayin erken gebelik testi vermis bende ilk defa yapicagimdan farketmesen yapdim ve 2. cizgi cok silik cıkdı 3 gun sonra 5 tl gebelik testi aldim onda da hic birsey cikmadi bu ne anlama geliyor ?
Hamile degilsin tatlim insallah hepimiz kaliriz
Bende de adet duzensizligi var

ya benim bir adet baslangicimdan diger adet baslangicima genel olarak 32-33-34 gün geçiyor bu normal mi :/
hep oyle ama çok bi şaşma yok..

• Beğen
Reactions: D-E
X