Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bilmiyorum artık ne yapacağımı. Belki bi süre kafamı dinlerim çünkü düşünmekten kafam ağrıyor artık.
O zamn 1 ay dr gitmeden normal sekilde denersiniz canim. Kendi haline birakip da hamile kalanalrida duyuyorum. En önemlisi stres yapmamk. Sonrasında tekrardan gidip muayene olursun.

O zamn 1 ay dr gitmeden normal sekilde denersiniz canim. Kendi haline birakip da hamile kalanalrida duyuyorum. En önemlisi stres yapmamk. Sonrasında tekrardan gidip muayene olursun.
Haklısın canım bende eşimde çok stres olduk artık. Bi kaç ay daha geçsin tup bebek deneriz umudum bi o kaldı. Hakkımızda hayırlısı

Aile hekimliğinde kan verdim kimyasal vs ihtimaline karşı 1 hafta geçmeden doktora gitmek istemiyorum
Canım ben sana iki günde bir kan ver dedim bir önceki mesajimda ama sonra pişman oldum.. bende yaşadım bunu her iki günde bir kan insanı çok strese sokuyor elim ayağım titriyordu her sonuca bakisimda yine iki kat artmicak mı diye.. belkide ben stresten düşürdüm bebegimi.. bence direk doktora git haftaya.
Zaten HCG düzgün artmiyorsa bu sorunu düzeltemiyor doktorlar.

koldan,kalçadan.göbekten vurulanı var canım değişiyor en son kalçadan vuruldum.hepsi aynı işe yarıyor etkililer yani meraklanma:)
Ah canım çok teşekkür ederim dün reçete vermişti doktor normal bir devlet hastanesinde yaptırabilirsin demişti ama nerden vurulacağını yazmamış hemşire ye dedim ilk defa yaptırıyorum bilmiyorum diye genelde kalçadan yaptırıyorlar dedi vurdu iğneyi kalkınca da iğnenin ucu ince olduğu için koldan ve göbekten daha etkili oluyor dedi yahu niye başta söylemiyosun dimi o kadar cnm sıkıldı ki

kızlar adet tarihim ıkı gun gectı 9unda olmam gerekıyordu test yapmadım daha bı kac gun gecsın ıstedım hafıfı karnım agrıyor gecıyor hamıle oldugunuzda bole adet agrısı degılde daha hafıfı karın agrısı hıssettınız mı hııhh dıyorum oldum gelen giden yok bakalım

eşimle bende var kan uyuşmazlığı eşim ab negatif benim 0 pozitif ilk doğumdan sonra iğne vurulacak demişti aile hekimi nikah işlemlerini yaparken
Nikahtaki doktor ilk bebekde bi sıkıntı olmaz demişdi rabbimin bileceği iş tabi eşim a pozitif ben b negatif tam zıttız yani

Kızlar bişey sorucam doktor bana progesteron fitili vermişti hamile kalırsam bebek tutunsun diye .Ama ben bu ayı boş geçtim hamilelik yok yani kullanmasam olurmu başka bi şeye yarıyor mu bilgisi olan var mı.
Canım bende aşılama yaptırdıktan sonra kullanmıştım gebelik olursa bebeğin tutunmasına yardımcı olsun diye gebelik olmasada kullan bence

Kızlar sizi üzmezsem eğer bişey sorucam ne kadardır bebek sahibi olamıyosunuz sorun ne acaba benim ilk bebeğim karnımda öldü kürtaj olmak zorunda kaldım ondan sonra eşiminde psikolojik olarak çok etkilendi sperm kalitesi düştü biz o yüzden sıkıntı çektik

ovitrelle miydi canım iğne tarif etmeliydi hemşire

kızlar adet tarihim ıkı gun gectı 9unda olmam gerekıyordu test yapmadım daha bı kac gun gecsın ıstedım hafıfı karnım agrıyor gecıyor hamıle oldugunuzda bole adet agrısı degılde daha hafıfı karın agrısı hıssettınız mı hııhh dıyorum oldum gelen giden yok bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…