Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim sat ekim olanlarin dogumu gelende temmuza denk gelir zaten. Yani simdiki hamile arkdslarimizin coğu temmu ayında doğm yapacaklar nasipse. Ben hamile kalirsam diye hesap yapmistim da
ekim sonu başladığı için temmuz zor gibi. ben 15 ekim 2015 de bat olmuştum temmuz’un 29 doğum yaptım. ilk hamile kalanlardan vardır belki de ama kasım agustosa denk gelmiyor

Regl olanlar yeni bat’ları yazsınlar düzenleme yapalım

Bende 26 Kasım yazdırayım barii :)))))
Ya da Aralık yazabilirsin canım direkt :)

Oluyor canım bnm 2.3.ayda bile olmustu aynı günlerimde.Ilk ay lavaboya gidip gidip duruyordum ama :))))))

Asagi yukari 3 haftada sıfırlanıyor ama nasıl sonlanmıştı?Kürtajsa o kadar uzun bile sürmez.

Ben yapamam cnm iğne görmeye dayanamıyorum zaten eşimde yoktu doktor da herhangi b hastanede durdurabilirsin dedi

Allah yardımcın olsun insallah emeğinin karsılıgı gelir bu ay ♡

Canım bende geçen ay düşük yaptım ama HCG sıfırlanana kadar kanda baktirmistim.
Sen baktirmadin mı canım.. bende düşüğümu adet başlangıcı aldım ve adet günümde idrar testi yapmıştım cikti hemen.
ama emin olmak lazım işte düşükten sonra HCG sıfırlandigina.. HCG kaç iken düşük yapmistin canım belki daha gitmemiş bile olabilir vücudundan eğer yüksekse HCG değerin.. yada hamilesindir insaallah

Evet kizlar benim anlamın 2 yıl evladı olmadi.doktor tamamen stresten dedi çünkü her türlü test yapıldı hem esine hem ablama bisey çıkması.
Stres anında kadınlarda erkeklik hormonu salgiliniyormus,oda tabiki engel gebeliğe.bilimsel açıklamsı bu stres anında erkeklik hormonu kadınlık hormondan fazla oluyormus

Canım benim düşük değildi 8 haftalıktı kürtaj olduğumda ama çoktan ölmüştü bebeğim hiç kalbini bile duyamadım bn reglim 6 gün geçtiğinde idrar testi yaptım pozitif çıktı 7 gün kan testi yaptım 3 bindeydi değerim doktorum zaten yüksek diye daha yapmadı ne kadar yükseldi bilmiyorum bide kürtajdan sonra hiç ölçtürmedim test de yapmadım 2 test yaptım farklı markayla silik çıktı kürtajın 31 günü bügün olmazsam pazartesi yaparım test zaten varsa çizgi koyulaşır sanırım herşeyin hayırlısı

Canım sen kaç haftalık düşük yaptın bide ölçtürdüm demişsin kaç günde sıfırlandı şimdiden teşekkürler

Değerin baya yuksekmis canım kandan hemen gitmeyebilir.. ama hamilede olabilirsin benim gibi düşük veya kurtajdan sonra hamile kalmak daha kolay oluyor..keske kanında baktirsaydin canım kurtajdan sonra doktorunun demesi lazımdı. Biz dua edelim inşallah hamilesindir

Canım sen kaç haftalık düşük yaptın bide ölçtürdüm demişsin kaç günde sıfırlandı şimdiden teşekkürler
6 haftalık düşük yaptım canım kendiliğinden oldu düşük bir haftalık bir kanamayla .. kürtaja gerek kalmadı ama doktor sürekli kan testi istedi.
İki hafta sürdü canım sifirlanmasi.. ama benim HCG düşüktü baya canım HCG artmadığı için düşük yaptım zaten

Tesekkur ederim

Cok sagolun cok tesekkur ederim moral verici mesajiniz icin. InsAllah ben de gebe oldugumu ögrenirim bu ay Rabbim isteyen herkese saglikli hayirli evlatlar versin. Tattirsin Bu mutlulugu bizlere de

Tesekkur ederim bilgilendirdiginiz icin
Yaa ben ilk defa sizden duyuyorum havuc(A vitaminin) gebeligi geciktirdigini. Daha önce bilseydim böyle bi etkisinin oldugunu uygulamayabilirdim.Ben sogan kürünü de havuc-incir kürünü de ibrahim Saracoglundan duymustum. Kullananlarin görüsleri hep pozitifti. Vee sogan kürü de ise yarayinca ben de(yumurtalik kistlerimi temizledi), bi de havuc-incir kurunu deneyeyim istedim. Cünki arastirmalarima göre incir yumurtayi olgunlastirirken, havuc catlatiyormus.InsAllah hersey yolundadir

Herşeyin hayırlısı geç olsun güç olmasın çok zor şeyler yaşadım o yüzden herşeyin hayırlısı hamilesin sanırım şuan düşükten ne kadar süre sonra hamile kaldın canım

İncir kürünü yapıyosan proklaktin değerini ölçtür bence önceden çünkü benim proklaktin değerim 22 idi sınırın altıydı ama incir kürü yükseltmişti zaten ibrahim saraçoğlu da diyo incir kürünü proklaktin değeri yüksek olan yapmasın ama soğan suyu gerçekten faydalı ben soğan kürüyşe hamile kalmıştım

Tamam canim bir an önce yaptirayim. Tesekkur ederim bilgilendirme icin

Herşeyin hayırlısı geç olsun güç olmasın çok zor şeyler yaşadım o yüzden herşeyin hayırlısı hamilesin sanırım şuan düşükten ne kadar süre sonra hamile kaldın canım
Düşükten sonra hiç adet görmeden hamile kaldım canım çok şükür.. 8 Ekim'de düşük yapmaya başladım.. inşallah sana da kısmet olur bir an önce unutursun acını canım..Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin cümlemize

Hanımlar boş gebelik , düşük , dış gebelik , kimyasal gebelik gibi durumlar yaşayanlar vardı aramızda . Ne tür şeylerle karşılaştınız ? Sizi üzmeyecekse biraz bilgi verir misiniz ??

Dış gebelik ve düşük yaşadım daha doğrusu kendiliğinden düşük değil de kürtaj yaşadım ... Tam olarak ne bilmek istiyorsanız bilgi verebilirim ... Hani öncesi mi sonrasını merak ediyorsanız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…