Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben sana iki günde bir kan ver dedim bir önceki mesajimda ama sonra pişman oldum.. bende yaşadım bunu her iki günde bir kan insanı çok strese sokuyor elim ayağım titriyordu her sonuca bakisimda yine iki kat artmicak mı diye.. belkide ben stresten düşürdüm bebegimi.. bence direk doktora git haftaya.
Zaten HCG düzgün artmiyorsa bu sorunu düzeltemiyor doktorlar.
İhtimal dahilinde .. Stres bizim tahminimizden çoooook çok fazla etkiliyor bedenimizi .. Ben pazartesi ve perşembe günleri tekrar sağlık ocağına gidip kan kontrolu yaptırıp sonuçlarımla doktoruma gitmeyi planlıyorum ❤️ Rabbim sağlıklı gebelik nasip etain inşallah ❤️ Hepimize ❤️

Kızlar sizi üzmezsem eğer bişey sorucam ne kadardır bebek sahibi olamıyosunuz sorun ne acaba benim ilk bebeğim karnımda öldü kürtaj olmak zorunda kaldım ondan sonra eşiminde psikolojik olarak çok etkilendi sperm kalitesi düştü biz o yüzden sıkıntı çektik:110:
Ben iki yıldır uğraşıyorum olmuyor çikolata kisti var belki diyip laparoskopi yapıldı doğru çıktı bi tüpüm kapalı olduğu ortaya çıktı. Bi tüpüm açık ama yumurtam hep kapalı taraftan büyüyüp çatladı. Bu ay klomen kullandım acik tarafta iki yumurta büyüdü iğne yaptım. Dediğin gibi esimde çok stres oldu biz iğneden sonra beraber olamadık yani bu ayda umut yok.

1. @Aysimam85 7 kasım
  2. @milen87987 7 kasım
  3. @yasemin7777 7 kasım
  4. @canparcamugurum 8 kasım
  5. @Hakay3201 8 kasım
  6. @arkeolog01 8 kasım
  7. arkeolog0635 arkeolog0635 9 kasım
  8. @fatmakhr 9 kasım
  9. @yassimin 9 kasım
  10. trueliving_ trueliving_ 9-10 kasım
  11. @gkymc 10 kasım
  12. @cheesecake17 10 kasım
  13. @patisserieyumyum 10 kasım
  14. @Bebis27 10 kasım
  15. @RuveydaCihad 10 kasım
Kızlar ne durumdasınız?
Ben olmadım bekliyorum bakalım kürtajdan sonra doktorum düzensizleşebilir dedi ama eskide düzenliydi hayırlısı bakalım

İhtimal dahilinde .. Stres bizim tahminimizden çoooook çok fazla etkiliyor bedenimizi .. Ben pazartesi ve perşembe günleri tekrar sağlık ocağına gidip kan kontrolu yaptırıp sonuçlarımla doktoruma gitmeyi planlıyorum ❤️ Rabbim sağlıklı gebelik nasip etain inşallah ❤️ Hepimize ❤️
Amin canım benim.. hemen hemen aynı haftamiz Rabbim kontrolumuzde kesemizi bebeğimizi görmeyi nasip etsin❤️❤️❤️

Kızlar sizi üzmezsem eğer bişey sorucam ne kadardır bebek sahibi olamıyosunuz sorun ne acaba benim ilk bebeğim karnımda öldü kürtaj olmak zorunda kaldım ondan sonra eşiminde psikolojik olarak çok etkilendi sperm kalitesi düştü biz o yüzden sıkıntı çektik:110:
canım ben 1buçuk senedir korunmuyorum hiç hamile kalamamıştım.2 rahim filmi 1 histereskopi yapıldı. ve tek tüpüm tıkalı . 3. aşılamam da şükür rabbime ilk defa pozitifi görebildim şimdi değer yükselmesini bekliyorum.

kızlar adet tarihim ıkı gun gectı 9unda olmam gerekıyordu test yapmadım daha bı kac gun gecsın ıstedım hafıfı karnım agrıyor gecıyor hamıle oldugunuzda bole adet agrısı degılde daha hafıfı karın agrısı hıssettınız mı hııhh dıyorum oldum gelen giden yok bakalım :dua::anneadayı:
Evet canım adet günümde ve daha sonrasında sancılarim olmuştu hep.. bende hep tuvalete gidiyordum herhalde adet oldum diye.. bence test yap canım gününun geçmesine gerek yok varsa çıkıyor zaten❤️❤️❤️

Evet canım adet günümde ve daha sonrasında sancılarim olmuştu hep.. bende hep tuvalete gidiyordum herhalde adet oldum diye.. bence test yap canım gününun geçmesine gerek yok varsa çıkıyor zaten❤️❤️❤️
tesekkur ederım verdiğin bilgiler için ilk defa boyle oldu inşallah :dua:canım hayırlı olsun inşallah bebişin:anneadayı::KK200:

Ben iki yıldır uğraşıyorum olmuyor çikolata kisti var belki diyip laparoskopi yapıldı doğru çıktı bi tüpüm kapalı olduğu ortaya çıktı. Bi tüpüm açık ama yumurtam hep kapalı taraftan büyüyüp çatladı. Bu ay klomen kullandım acik tarafta iki yumurta büyüdü iğne yaptım. Dediğin gibi esimde çok stres oldu biz iğneden sonra beraber olamadık yani bu ayda umut yok.
Umudu hiç bir zaman kaybetmemek gerek canım bende aşılamada hamile kalamadım bi sonraki ayda hamile kaldım şimdi oğlum 17 aylık çok şükür tamam dedim aşılamada da olmadıysa olmayacak ama çok şükür rabnim bu sevinci tattırdı inşallah tüm isteyenlerede tattırır aşılama yaptırdın mı hiç canım

Umudu hiç bir zaman kaybetmemek gerek canım bende aşılamada hamile kalamadım bi sonraki ayda hamile kaldım şimdi oğlum 17 aylık çok şükür tamam dedim aşılamada da olmadıysa olmayacak ama çok şükür rabnim bu sevinci tattırdı inşallah tüm isteyenlerede tattırır aşılama yaptırdın mı hiç canım
Hayır yapmadım doktor tup bebek isterseniz yapalım dedi biz kabul ettik ama sonra normal tedaviyle devam etti .Bu ay ilk kez olacak diye ümitlendim. Ama olmadı.rabbim yavrunu sana bağışlasın.

Ben 2 tane test yaptım silik çıktı eski hamileliğimdeki değerlerimin hala sıfırlanmamış olabilirmi acaba dünde regli olmam lazımdı 1 ay oldu ama olmadım bugünde olmadım gerçi ne zor işler bunlar yaa :110:

X