Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım benimde bat 12 kasım kanda pozitif çıktı acaba testte çıkar mı dedim dün akşam idrar testi yaptım çok silik gözüktü yavrum orda bile net gözükmiyor bence biraz daha bekle
Inş benimde öyle olur ama sanirim bende yok silikte olsa çıksaydı keşke oda çıkmadı ama

Amin insallah canim cok sagol.rabbim burdaki tum anne adaylarina nasip etsin insallah 2018 e girerken hepimiz musmutlu girelmm
Tebrik edrim canim,sağlıkla kucağına al inşllah.
Sen hayıt ve başka bir kür daha yaptım demişsin,ikisine aynı zamandami başladın.nasil yaptın anlatirmisin kaç gün sürdü kurler

Tebrik edrim canim,sağlıkla kucağına al inşllah.
Sen hayıt ve başka bir kür daha yaptım demişsin,ikisine aynı zamandami başladın.nasil yaptın anlatirmisin kaç gün sürdü kurler
Evet canım ben adetimin ucuncu gunu aktardan aslan pencesi coban cantasi ve civan percemi aldim dorduncu basladim sabah aksam ucunu ictim bir hafta icebildim cok aciydi ama hayit tohumuna 15 gune kadar devam ettim hayit ve diger ucunu duzenli olarak sabah aksam cay yapip kullandim sabah aksam hepsi

Hayitada reglden hemen sonra başladın o zman

Aile hekimliğinde kan verdim kimyasal vs ihtimaline karşı 1 hafta geçmeden doktora gitmek istemiyorum
Anladım canım ben ilk ölçtürdüğümde 4 haftalıkmıs 1237 çıkmıştı etlik zübeyde hanıma gittim çok azarlıyorlar insanı sinirlenip çıktım özele gittik eşimle kontrollerimi orda yaptırdım hep doktorum çok ilgiliydi saolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…