Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İhtimal dahilinde .. Stres bizim tahminimizden çoooook çok fazla etkiliyor bedenimizi .. Ben pazartesi ve perşembe günleri tekrar sağlık ocağına gidip kan kontrolu yaptırıp sonuçlarımla doktoruma gitmeyi planlıyorum Rabbim sağlıklı gebelik nasip etain inşallah Hepimize

Ben iki yıldır uğraşıyorum olmuyor çikolata kisti var belki diyip laparoskopi yapıldı doğru çıktı bi tüpüm kapalı olduğu ortaya çıktı. Bi tüpüm açık ama yumurtam hep kapalı taraftan büyüyüp çatladı. Bu ay klomen kullandım acik tarafta iki yumurta büyüdü iğne yaptım. Dediğin gibi esimde çok stres oldu biz iğneden sonra beraber olamadık yani bu ayda umut yok.

Ben olmadım bekliyorum bakalım kürtajdan sonra doktorum düzensizleşebilir dedi ama eskide düzenliydi hayırlısı bakalım

Amin canım benim.. hemen hemen aynı haftamiz Rabbim kontrolumuzde kesemizi bebeğimizi görmeyi nasip etsin

canım ben 1buçuk senedir korunmuyorum hiç hamile kalamamıştım.2 rahim filmi 1 histereskopi yapıldı. ve tek tüpüm tıkalı . 3. aşılamam da şükür rabbime ilk defa pozitifi görebildim şimdi değer yükselmesini bekliyorum.

Evet canım adet günümde ve daha sonrasında sancılarim olmuştu hep.. bende hep tuvalete gidiyordum herhalde adet oldum diye.. bence test yap canım gününun geçmesine gerek yok varsa çıkıyor zaten

Evet canım adet günümde ve daha sonrasında sancılarim olmuştu hep.. bende hep tuvalete gidiyordum herhalde adet oldum diye.. bence test yap canım gününun geçmesine gerek yok varsa çıkıyor zaten
tesekkur ederım verdiğin bilgiler için ilk defa boyle oldu inşallah canım hayırlı olsun inşallah bebişin

Umudu hiç bir zaman kaybetmemek gerek canım bende aşılamada hamile kalamadım bi sonraki ayda hamile kaldım şimdi oğlum 17 aylık çok şükür tamam dedim aşılamada da olmadıysa olmayacak ama çok şükür rabnim bu sevinci tattırdı inşallah tüm isteyenlerede tattırır aşılama yaptırdın mı hiç canım

Hayır yapmadım doktor tup bebek isterseniz yapalım dedi biz kabul ettik ama sonra normal tedaviyle devam etti .Bu ay ilk kez olacak diye ümitlendim. Ama olmadı.rabbim yavrunu sana bağışlasın.

Ben 2 tane test yaptım silik çıktı eski hamileliğimdeki değerlerimin hala sıfırlanmamış olabilirmi acaba dünde regli olmam lazımdı 1 ay oldu ama olmadım bugünde olmadım gerçi ne zor işler bunlar yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…