Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ağzından bal damlıyor tatlım nasıl heyecan yaptım var ya ellerim titredi halen lavaboya gittikçe o akıntı geliyor inşallah hepimiz hanile olmuş oluruz burda bebiş kıyafetlerimizi gösteririz
İnşllah canım benim inşllah sbaha güzel haberler ver hayırlısıyla

Kızlar bişey sorucam doktor bana progesteron fitili vermişti hamile kalırsam bebek tutunsun diye .Ama ben bu ayı boş geçtim hamilelik yok yani kullanmasam olurmu başka bi şeye yarıyor mu bilgisi olan var mı.

Geçmiş olsun canım Rabbim bir daha yasatmasin inşallah.. doktor korun dedi mi

Geçmiş olsun Rabbim şifalar versin bedenine de gönlüne de

çok gecmıs olsun Allah bıdaha yasatmasın canım dinlen guzelce kafana bısey takmamaya calıs sonra bebıs calısmalarına devam ınsallah gelecek melegın en kısa zamanda

Çok geçmiş olsun canım Allah bidaha yaşatmasın

Çok geçmiş olsun .rabbim bi daha yasatmasin inşallah. Tez zamanda kavuşursun bebeğine.
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim Allah razı olsun Rabbim hiçbirimize yaşatmasın inşallah .
Bol sıvı tüket haftaya kontrole gel dedi ❤

Kızlarr kürtajı oldum evimdeyim dinleniyorum dualarınız için çok sağolun ❤ hiçbirşey hissetmedim sadece piskolojik olarak çok etkilendim ( Rabbim kimseye yaşatmasın
Canim cok gecmis olsun. Allah bir daha yasatmasin. Seni iyi anliyorum. Ben 2 defa yasadim. Ama guclu olmaya calis.
En kisa zamanda saglikli bir hamileligin olacagini düşün. Kendini yorma iyice dinlen.

12 kasım 2 gün var bugünü saymazsak bir gün kaldı olabilir vücutta ki işleyiş çok gizli gelisiyo
canım benimde bat 12 kasım kanda pozitif çıktı acaba testte çıkar mı dedim dün akşam idrar testi yaptım çok silik gözüktü yavrum orda bile net gözükmiyor bence biraz daha bekle

Canim ama burda bir kaç arkadaş günde 2 3 havuç yiyorum,yumurta için cok iyi falan gibi biseyler demisti.valla bende onlara kanıp yedim bile demek yanlış istihparatmis ((
Bende duydum burdaki arkadaslardan. Hatta havuç aldim ama 1 kere yiyebildim. Valla ne yiyecegimi şaşırdım

CansuErhan52 canım kan verdim bugün yine 108.3 çıktı iyi yükselmiş dedi pazartesi tekrar vericem şuan sıkıntı yok sen verdin mi kan birdaha
Hayır tekrar kan vermedim takipli hemşirem çarşamba gel yeniden kan ver bakalım dedi ben pazartesi tekrar gidip kan vereceğim çarşamba da yeniden kan veririm .Şu an Ankaradayım kendi doktorum Batman da 1 hafta geçmeden kesinlikle test yapma demişti ben dayanamadım kan bile verdim .

canım bence o hemşire saçmalamış değerim perşembe günü 65.19 çıktı hiç düşük diyen olmadı bugunde 108.3 çıktı ve iyi yükselmiş dedi pazartesi tekrar kan ver dedi

Kızlarr kürtajı oldum evimdeyim dinleniyorum dualarınız için çok sağolun ❤ hiçbirşey hissetmedim sadece piskolojik olarak çok etkilendim ( Rabbim kimseye yaşatmasın
canım çok geçmiş olsun Rabbim sabır versin inşallah.
bence aksatma 2 günde bir kan ver canım yükselişine bak

Ovulasyon testi kullanan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz. Ovulasyon testi kaç gün pozitif çıkıyor ya,benim 3 gundur cift cizgi kopkoyu cikiyor.
Bu günüde değerlendirelim,bugünü de değerlendirelim derken artık yoruldum valla her gece her gece :)))) 17.gun bugun inşllah dahada çıkmaz telef olcam :)))

:))) canım aynı dertdeyim bende koyu çıktı silikleşti ya yanlış gün olur diye diye 1 senedir bir regli günleri rahatım sen şimdi bir gün olsun Birgün olmasın olarak devam et bence bende öyle yapmaya başladım bir kaç gündür

Normalde bende 2 3 günde bir yapmaya çalışıyorum ama ovulasyon testi koyu çıktığı için arada veremiyorum garanti olsun diye galiba:)))
Ne zormuş bu işler ya korunurken ayda kaç yaptığımı bile bilmezdim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…