Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok hassas bu ateş ölçme şeysi Dikkatli takip gerektiriyor sabrını takdir ettim Hayırlısı inşallah

Canim ama burda bir kaç arkadaş günde 2 3 havuç yiyorum,yumurta için cok iyi falan gibi biseyler demisti.valla bende onlara kanıp yedim bile demek yanlış istihparatmis ((

Arel13 cnm ben bugün regl oldum 3 gün gecikti kanda da baktırmıştım ama negatif çıktı bugünde hasta olarak uyandım 2 cmlik kist var ondan gecikti sanırım (( çok üzgünüm

Incir havuc kyrunu denemedim incir yiyordum normal yumurtlamaya etkisi olur diye goguslerimi sizlatti sut hormonumu yukseltyor sanirim.sende bu konuda dikkatli olur aylarca denemek zorunda kalirsan. Prosdure gelince bazi dr laronce 3 6 ay arasi klomen deniyor bazilari oncelikle rahim filmi ve spermiogram istyor ona gore tedavi belirliyor.ins bunlara gerek kalmaz bu ay olur canim dr unun dedigi gibi degerlendir sen

canım ya neyle ölcüyosun ateşni çok hassasmış merak ettim? ayrıca takipte kullandıgın mobil uygulama ne?

Insallah tatlim bugün adet günüm şuanda gelen giden yok sabah yumurta akı kıvamında kokusuz akıntım geldi

Kızlarr kürtajı oldum evimdeyim dinleniyorum dualarınız için çok sağolun ❤ hiçbirşey hissetmedim sadece piskolojik olarak çok etkilendim ( Rabbim kimseye yaşatmasın
çok gecmıs olsun Allah bıdaha yasatmasın canım dinlen guzelce kafana bısey takmamaya calıs sonra bebıs calısmalarına devam ınsallah gelecek melegın en kısa zamanda

Kızlarr kürtajı oldum evimdeyim dinleniyorum dualarınız için çok sağolun ❤ hiçbirşey hissetmedim sadece piskolojik olarak çok etkilendim ( Rabbim kimseye yaşatmasın
Çok geçmiş olsun canım Allah bidaha yaşatmasın

canım ya neyle ölcüyosun ateşni çok hassasmış merak ettim? ayrıca takipte kullandıgın mobil uygulama ne?
Canım dijital ateş ölçer kullanıyorum hergün aynı saatlerde yapmaya çalışıyorum. İnfertility friend diye bi uygulama ingilizce dili ama. Ordan günlük verileri giriyorum bi tablo çıkıyor ortaya

Bu akıntı genellikle gebelik belirtisi oluyor canım inşllah bebiş gelmiştir yarın sabah test yap istersen
Ağzından bal damlıyor tatlım nasıl heyecan yaptım var ya ellerim titredi halen lavaboya gittikçe o akıntı geliyor inşallah hepimiz hanile olmuş oluruz burda bebiş kıyafetlerimizi gösteririz

Çok geçmiş olsun .rabbim bi daha yasatmasin inşallah. Tez zamanda kavuşursun bebeğine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…