Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende aynıyım valla hangi kürü yapsam ne yesem diye kafayı dedim resmen.olacak olursa hiçbirşeye gerek yokta iste duramıyor insan
Hep kürlere baslayayim diyorum. Ters etki eder diye vazgeciyorim. Aslinda saglikli beslenmek en guzeli. Bazı şeyleri çok bilir olduk. Fazla araştirıyoruz ve kafamiz karisiyor.

Ne güzel bir duadir bu boyle ❤❤❤ çok teşekkür ederim

Canim öncelikle merhaba.evet ben invir kurü kullandim. Ve faydasini gördüm bu ayda kullanmistim. 1 tane istenilen ölçüde yumurtam olmustu ve igne oldum ardindan. Şmdi bekleme sürecindeyim.
2.sorunun cevabina gelince ben bildiklerimi anlataym sana. Genllikle doktorlar 3 yada 6 defa klomen kullandirip (yumurtlama ilaci) eger sonuc alinmazsa aşılama yontemine geciyorlar. Asılamadan önce rahim filmi önerilir mutlaka. Aşılamada birkac defa denendikten sonra olmazsa tüp bebk diger asama. Ama asilama icin bildigim kadaryla 1 yilin gecmesi bekler çoģu doktor. Sen yine de iyice arastr. Bunlar benm bildiklerim dogruluģu elbette tartışilır..

Canim ama burda bir kaç arkadaş günde 2 3 havuç yiyorum,yumurta için cok iyi falan gibi biseyler demisti.valla bende onlara kanıp yedim bile demek yanlış istihparatmis ((
Canim ben catmatla ignesi oldugum günden sonra 3-4 gün hep yedim. Dr sormustm skinti olmaz demisti bana.

Kızlar bişey sorucam doktor bana progesteron fitili vermişti hamile kalırsam bebek tutunsun diye .Ama ben bu ayı boş geçtim hamilelik yok yani kullanmasam olurmu başka bi şeye yarıyor mu bilgisi olan var mı.
Kullanmasan olur elbette. Progestan bebek tutunmasini,rahim duvari kalislastirmasi,adet düzenleme gibi islevleri var. Sana bebk icin vermis. Ovulasyon takibi yapiyorsa eger çifr koyuyu gördugün gün baslarsin kullanmaya. Dr da danis yine icin rahat eder canım.

Ben bu ay catlatma iğnesi yapmıştım iğneden sonra kullan dedi ilişki günleri verdi ama malesef olmadı. Bende kullanmasam bişey olurmu diye merak ettim .gerek yok sanırım

Testlerinin fotografni atar misin canim . Igne falan yaptirdin mi yakin zamanda ?

Canim ben daha once yazmistim, yeni bat
8 aralik

Ben bu ay catlatma iğnesi yapmıştım iğneden sonra kullan dedi ilişki günleri verdi ama malesef olmadı. Bende kullanmasam bişey olurmu diye merak ettim .gerek yok sanırım
Bende igne oldugum günden itibaren hap olarak kullandim canim. Dün de ićtim bugun biraktm artk. Regl olmayi yada gebelik testinde cift cizgi gormeyi bekliyorum. Snde bir sonraki ayda kullanirsin. Evinde bulunsn ama

Bende igne oldugum günden itibaren hap olarak kullandim canim. Dün de ićtim bugun biraktm artk. Regl olmayi yada gebelik testinde cift cizgi gormeyi bekliyorum. Snde bir sonraki ayda kullanirsin. Evinde bulunsn ama
Inşallah adet olmazsın bebeğin tutunmustur sana .Ben artık doktora gitmem belki çok yoruldum artık.

Canim cok gecmis olsun. Allah bir daha yasatmasin. Seni iyi anliyorum. Ben 2 defa yasadim. Ama guclu olmaya calis.
En kisa zamanda saglikli bir hamileligin olacagini düşün. Kendini yorma iyice dinlen.
Çok saolun Rabbim sizlere Yasatmasın Allah razı olsun ❤

Çok geçmiş olsun canım Allah bir daha bu acıyı yaşatmasın

G

Gecmiş olsun canım..

Canımm bende ankaradayım hangi hastaneye gittin ki sen

Hep kürlere baslayayim diyorum. Ters etki eder diye vazgeciyorim. Aslinda saglikli beslenmek en guzeli. Bazı şeyleri çok bilir olduk. Fazla araştirıyoruz ve kafamiz karisiyor.
Ben bu ay hayıt tohumu kullandim ve sonuc pozitif hayitin yaninda aslan pencesi civan percemi ve coban cantasi da kullandim ilk ay tuttu ayni senin gibi hep kaciniyordum kurlerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…