Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu ovulasyon testi canim adetim biteli 4 gun oldu yumurtlama takibi yapayim dedim.ama erken deilmi boyle cikmasi icin
Koyulaşma hiç başlamamış canım okadar çizgi herzaman çıkar normal sen hergün yapmaya devam et ama su alımına falan dikkat kusura bakma ben böyle ahkam keser gibi anlatıyorum ama belki Yen’i kullanmaya başlamamış olabilirsin diye:)

Canım kaynamis suya at 3-4 dk kaynasim kapat ilikken ic. Suyu biraz fzla koymayi dene istersen
Ben 1 su bardağından fazla kaynatılmış su büyük baş soğan dış kabuğu tek soyulup kaynamakta olan suyun içine atıyorum ağzı kapalı bit şekilde 5 Dk kaynatıyorum biraz ılındıktan sonra içiyorum.

Ben bu sogan kurunu yapamadim su biter gibi bisi oldu kaynadi sonra sogani attim.5 dk daha kaynadi suyu cok azaldi hatalimi yaptim naptim bilrmedim
5 bardak suya soğanı ortadan kesip atıyorum kaynayınca altını kapatıyorum bi bardağa alıyorum ılıyınca içiyorum ama tek seferde bitirmeye bak yudum yudum içilmiyo

Yok canim olur mu sagolasin su alimi derken?

B

Bunu ilk kez yaptigimdan hic bilgim yok ama 4gun olmasina ragmen cikiyormu bu test boyle acaba
Bak mesela benim cumartesi testim ovulasyon testi tam koyu oldu böyle olacak belki daha da koyu yada buna yakın

Eklentiler

• 9129F495-6503-4F23-88A0-B7CB3FCDC643.jpeg
    52,5 KB · Görüntüleme: 38

GözünaydııınnnnHep hayırlı haberler alman dileğiyleee

Canım catladi bitti olmuyor sonucta.
Duzenli olarak haftada 2-3 iliskisi olan insanin yumurtlama hesaplamasina bile gerek kalmaz cogunlukla.
Moralini bozma
Zaten normalde de kimsenin sansi %100 degil.
Bu ay sadece dun iliski oldu yani 14. gun.
Tutma ihtimali var mi acaba. Ay cok ümitlenmistim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…