Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selamün aleyküm kızlar size idrar testimin resmini göndermiştim.. iki gün sonra tekrarladim ve aşağıdaki gibi koyulaşti.. yarın kana gidiyorum kısmetse.. düşüğun ardından ne kadar iyi geldi anlatamam.. Rabbim hepinize en kısa zamanda nasip etsin insallah:dua:
Hayırlı olsun canım çok sevindim :KK73: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Selamün aleyküm kızlar size idrar testimin resmini göndermiştim.. iki gün sonra tekrarladim ve aşağıdaki gibi koyulaşti.. yarın kana gidiyorum kısmetse.. düşüğun ardından ne kadar iyi geldi anlatamam.. Rabbim hepinize en kısa zamanda nasip etsin insallah:dua:

Canım Allah sana da bebeğinede sağlık nasip etsin maşallah.Gebelik takvimi yapsana sende.Güzel haberlerinize duacıyız.:KK200::nazar::anneadayı:

Canım Allah sana da bebeğinede sağlık nasip etsin maşallah.Gebelik takvimi yapsana sende.Güzel haberlerinize duacıyız.:KK200::nazar::anneadayı:
Amiiin canım benim inşallah..Rabbim hepimize hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin..yarın ki kan sonucuma göre yapicam takvimi insaallah❤️❤️❤️

Hayirli ugurlu olsun cnm son 2 3 dunde ne guzel haberler aldik masallah Allahim devamini getirsin insallaah

Maşallah sağlıkla kucağınıza alın inşllah bekleyen bizlerde böyle çift görmeyi nasip etsin Allah ismi hazır eşime nasıl söylerim diye planlarım hazır hatta öğün için giymek için bir beyaz elbise bile aldım dolabımda saklı duruyor hamile olduğumu öğrenince o beyaz elbiseyle söylemek istiyorum inşllah bizlerede nasip olur:anne::dua:

Hayirli ugurlu olsun cnm son 2 3 dunde ne guzel haberler aldik masallah Allahim devamini getirsin insallaah
Canım ben sana yazacaktım bir türlü yazamadım soğan suyunu sen sormuştun sanırım yanlış hatırlamıyorsam.Suya soğanı koy biraz kaynasın sonra kapat hem demlensin hemde ılık olsun sonra süzüp iç ben öyle yaptım ama umarım doğru yapmışımdır:)

Maşallah sağlıkla kucağınıza alın inşllah bekleyen bizlerde böyle çift görmeyi nasip etsin Allah ismi hazır eşime nasıl söylerim diye planlarım hazır hatta öğün için giymek için bir beyaz elbise bile aldım dolabımda saklı duruyor hamile olduğumu öğrenince o beyaz elbiseyle söylemek istiyorum inşllah bizlerede nasip olur:anne::dua:
Amiin canım Allah razı olsun. Duygulanarak okudum mesajini❤️❤️❤️ Rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürür inşallah.. dualarimda olacaksın :dua:

Suan bu sekilde

Eklentiler

• 2017-11-10 19.11.03.jpg
    2017-11-10 19.11.03.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 50
Kizlar bugun doktora gittim. Pazartesi yumurtam 13mm di. Bugun 11mm olmuş. Muhtemelen çatlamis. Sadece dun iliski oldu. Kacirdik galiba. Cok üzüldüm. Doktor gün aşırı devam edin dedi. Bu ay olma şansi %49 dedi. Onümuzdeki ay klomen kullanacagim. Catlatma ignesi yapilacak.
Aralik ayini bekleyecegim artik.
Canim ümidini yitirmek istemem ama 13mm büyuklüğündeki yumurta bebek oluşmu icin yeterli değldir. 18mm den büyuk olmasi gerekir. Ben ozelde gittigm dr sordum 18-22 mm istenilen ölçülrdir demisti. Klomen kullanmanin faydasni görürsün inşaallah

Hayirlisi olsun canim. Darisı başimiza inşaallah :dua:

X